"Бережемо найголовніше: Ваш час, Ваші нерви, Ваші гроші."

Ворожбітова Кристина Юріївна

Головний Бухгалтер

E-mail
vorozhbitova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-10

Провідний фахівець з досвідом практичної діяльності в галузі економіки та бухгалтерського обліку

Зв'язатися зараз

ЧОМУ БУХГАЛТЕРСЬКИЙ АУТСОРСИНГ ВИГІДНИЙ?

 Чому бухгалтерський аутсорсинг вигідний? Мінімум раз в 3 місяці багатьом підприємцям доводиться ставати бухгалтерами, щоб заплатити податки. Як зазвичай роблять підприємці, які хочуть заощадити:
– всі звіти заповнює сам, вручну;
– звіти здає через онлайн-бухгалтерію;
– разово звертається за консультацією до знайомого бухгалтера.

 Державні форми звітності часто змінюються. Заповнюючи їх вручну, легко можна переплутати і завантажити застарілий документ, який не приймуть в податкової або ж гірше – отримаєте штраф.

 Онлайн-бухгалтерія ненадійний сервіс, який не враховує нюанси вашого бізнесу (наприклад, працюєте на різних системах) і податки можуть розраховуватися не вірно через використання застарілих нормативів, ставок, баз тощо. Тим паче, онлайн-сервіс жодної відповідальності не несе і штрафи платите Ви самостійно.

 Тож у такій ситуації Ваш бізнес не застрахований від того, що декларації заповнено неправильно і податки були сплачені не в тому розмірі або ж не на той рахунок.

 Минулого року, через кризу, найспритніші відразу зрозуміли, що прийшов час для оптимізації бізнесу. Один з перевірених способів оптимізації – делегування бухгалтерських та податкових питань кваліфікованим фахівцям. Час, що залишився можна витратити з користю і привести інші сторони бізнесу в порядок.

  Які плюси бухгалтерії на аутсорсі?

Віддалена робота

 Це тренд і в сучасних реаліях – життєва необхідність. Специфіка бухгалтерського аутсорсингу полягає в можливості працювати віддалено і взаємодіяти з клієнтами дистанційно (поштою, через месенджери, онлайн зустрічі тощо) і це не вимагає прив’язки до офісу.

Економія на витратах

 Відсутня сплата до бюджету нарахувань на зарплату в розмірі понад 40%. Не потрібно обладнати робочі місця бухгалтерам, навчати їх.

Людський фактор

 Відсутні проблеми, пов’язані з людським фактором співробітників (бухгалтер зник перед звітним періодом, захворів, пішов у відпустку, постійно відпрошується, йде з робочого місця під приводом здати звіти, сходити на пошту, бухгалтер не кваліфікований – не знає відповідей на більшість Ваших питань).

Ризики

 Знижуєте фінансові ризики, мінімізуєте управлінські та фінансові витрати.

Робота з професіоналами

 У аутсорсингових бухгалтерських компаніях завжди проводяться навчання з підвищення кваліфікації, експерти стежать за всіма нововведеннями. Тому як наявність професіоналів визначає конкурентоспроможність фірми.

Оптимізація податків

 Вам завжди підкажуть можливості, де і на чому Ви можете заощадити, оптимізувати податки законним способом.

Бухгалтерський облік в порядку

 Можете відновити бухгалтерський облік за будь-який період діяльності.

 Якщо у Вас виникли додаткові запитання – звертайтеся до юридичної компанії Приходько та партнери, ми з радістю Вам допоможемо та надамо кваліфіковано послуги. Всього за 15 хвилин Ви можете дізнатися вартість бухгалтерського супроводу для Вашої компанії.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація