Фото: ЧЕРГОВИЙ ПЕРЕРАХУНОК ВІЙСЬКОВОЇ ПЕНСІЇ ЮРИСТАМИ АБ “ПРИХОДЬКО ТА ПАРТНЕРИ”

"Аmаt victoria curam – перемога любить старанність".

Колганов Іван Володимирович

Керівник практики військового права

E-mail
kolhanov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-09

Спеціалізується на адміністративному праві, перерахунку пенсій для колишніх міліціонерів та військовослужбовців (СБУ, НГУ, ДСНС, ДПСУ, СЗР), спеціаліст з військового права. Увійшов у ТОП-100 юристів України за 2023 рік та ТОП-10 юристів з військового права.

Зв'язатися зараз

ЧЕРГОВИЙ ПЕРЕРАХУНОК ВІЙСЬКОВОЇ ПЕНСІЇ ЮРИСТАМИ АБ “ПРИХОДЬКО ТА ПАРТНЕРИ”

Час прочитання: 2 хв.

За юридичною допомогою по перерахунку пенсії до нашої компанії звернувся військовий пенсіонер Анатолій Петрович. Останній був звільнений із структур Міністерства оборони України. З 15.05.1995 до 2018 року Анатолію Петровичу була призначена та обчислювалася пенсія за вислугу років, яка становить 35 років, в розмірі 90 % відповідного грошового забезпечення.

До 2018 року Позивачу нараховувалася пенсія виходячи із наступних складових грошового забезпечення для обчислення пенсії: посадового окладу, окладу за військове звання, надбавки за вислугу років та додаткових видів грошового забезпечення.

Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві у 2018 році зробило перерахунок пенсії Анатолія Петровича на підставі Довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій станом на 01.03.2018, виданої Військової частини А0515 відповідно до постанови КМУ від 23.03.2018 № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» і не врахувало додаткових видів грошового забезпечення при обчисленні пенсії. У тому числі, пенсійний фонд почав нараховувати пенсію виходячи із 70 % від грошового забезпечення.

Уповноважений орган на запит Адвокатського бюро “Приходько та Партнери” підготував та направив до пенсійного фонду оновлену довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії станом на 05.03.2019 із врахуванням вже всіх надбавок, доплат та премій. Однак, Пенсійний фонд України відмовив у здійсненні перерахунку пенсії, у зв’язку з чим ми змушені були звернутися до суду.

19.04.2021 Окружний адміністративний суд міста Києва у справі № 640/6113/21 задовольнив позов та зобов’язав Головне управління Пенсійного фонду України у м. Києві здійснити перерахунок пенсії Анатолія Петровича з 01.04.2019 року на підставі оновленої довідки про розмір грошового забезпечення виходячи із 90 % основного розміру пенсії.

З 01.04.2019 Пенсійний фонд зробив перерахунок пенсії та почав нараховувати збільшену пенсію. Пенсія нашого клієнта до перерахунку складала 7 549 грн., після перерахунку складає 18 540 грн. За всі роки такого не перерахунку сформувалася заборгованість в розмірі 307 915 грн. (долучається посилання на рішення суду та відповідь ПФУ, в якій зазначається про здійснений перерахунок пенсії Анатолія Петровича).

Як ми бачимо, пенсія Анатолія Петровича збільшена майже вдвічі. Тому, радимо і Вам не гаяти часу, звертатися за допомогою до юристів, які саме спеціалізуються на перерахунку військових пенсії.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Керівник практики військового права

E-mail
kolhanov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-09

Спеціалізується на адміністративному праві, перерахунку пенсій для колишніх міліціонерів та військовослужбовців (СБУ, НГУ, ДСНС, ДПСУ, СЗР), спеціаліст з військового права. Увійшов у ТОП-100 юристів України за 2023 рік та ТОП-10 юристів з військового права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація