Банк заблокував рахунок: що робити?
E-mail
bychkov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-45

Спеціалізується на податковому праві, представництві інтересів перед контролюючими органами, представництві інтересів в рамках проведення заходів фінансового моніторингу.

Зв'язатися зараз

Банк заблокував рахунок: що робити?

Час прочитання: 2 хв.

Блокування розрахункових рахунків доволі поширена проблема, яка спіткає громадян все частіше. Існують дві основні причини блокування рахунків: накладення арешту органами Державної виконавчої служби України чи приватними виконавцями, або проведення банком заходів фінансового моніторингу.

Якщо з першим питанням все більш-менш зрозуміло, наявний номер виконавчого провадження, банк володіє певними відомостями про реквізити документів якими накладено арешт – встановити істину та визначити порядок дій не викликає труднощів.

 

Наразі більш детально зупинимось на другому питанні.

Ситуація, коли банк блокує рахунок через підозру у походженні коштів, може виникнути з різних причин, включаючи підозру у нелегальних або сумнівних фінансових транзакціях.

Юристами юридичної компанія «Приходько та партнери» сформовано ряд порад, дотримання яких збільшить шанси позитивного проходження фінансового моніторингу.

  • Зверніться за професійною правничою допомогою та залучіть до своєї проблеми професійного юриста, що спеціалізується на вирішенні фінансових питань. Участь такої особи забезпечить дотримання Ваших прав та упередить від допущення помилок.
  • Зв’яжіться зі своїм банком та встановіть причину блокування рахунку та які кроки потрібно зробити для розблокування. Банк може надати вам детальнішу інформацію та вказівки щодо подальших дій.
  • Якщо банк підозрює, що кошти мають сумнівне походження, надайте пояснення про їхнє походження. Це може включати в себе документи, які підтверджують джерело коштів, такі як платіжні доручення, контракти, податкові декларації тощо.
  • Співпрацюйте з банком, надаючи додаткову інформацію або документи, які вони можуть вимагати в рамках вирішення Вашої справи. Пам'ятайте, що ви повинні дотримуватися всіх вимог законодавства під час спілкування з банком та вирішення цієї ситуації. Уникайте будь-яких незаконних або маніпулятивних дій, щоб уникнути подальших проблем.
  • Для підприємців на спрощеній системі головною порадою є зберігання первинної бухгалтерської документації для оперативної подачі їх до банку.
  • Дотримуйтесь правил фінансової безпеки: Незалежно від того, як вирішується ситуація з блокуванням рахунку, дотримуйтеся правил фінансової безпеки. Це включає уникання співпраці з сумнівними особами або компаніями, утримання паролів та особистої інформації в таємниці, ретельний аналіз всіх фінансових транзакцій та вчасне сповіщення банку про будь-які підозрілі дії.

 

Дієві правила та поради складання пояснень для банку неодноразово висвітлювались нашими експертами в питаннях фінансового моніторингу. Втім, якщо вказаних відомостей Вам не вистачило, ми готові надати Вам додаткову консультацію чи поради.

Досвід юридичної компанії «Приходько та партнери» у проходженні перевірок дає можливості забезпечити Клієнту надійний захист прав перед банківськими чи іншими фінансовими установами. Заповніть форму на нашому сайті і наш юрист з Вами зв'яжеться найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація