Архівна довідка про народження

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права

Зв'язатися зараз

Архівна довідка про народження

Час прочитання: 3 хв.

Архів є спеціальною установою, призначення якої полягає у тимчасовому чи постійному зберіганні інформації. Здебільшого вона зберігається на паперових носіях. Взаємодія з архівом зазвичай потрібна для того, щоб знайти достовірну документальну інформацію про ту чи іншу подію. Або ж – підтвердити чи спростувати певні відомості виходячи з точних документальних доказів.

Архівна довідка про народження - information deskКоли потрібна архівна довідка про народження?

Свідоцтво про народження в архіві – це документ, який може знадобитися у багатьох випадках. Хтось просто хоче відновити свої документи, щоб мати їх повний спектр у ситуаціях, де це знадобиться. Хтось хоче мати підтвердження свого походження. А хтось має потребу в тому, щоб довести родинні зв’язки для отримання своєї частини спадщини. Одним словом причин може бути багато. Хоч би якими вони були, потрібно пройти встановлену законом процедуру.

Коли потрібно дістати через архів свідоцтво про народження СРСР, то така процедура може зайняти чимало часу. Особливо – у тому випадку, коли людина, якій потрібний документ, перебувати не на місці. Тоді доречно діятиме через законного представника. Ця можливість також закріплена в чинному законодавстві, а отже – скористатися нею можна без проблем.

 

Якщо людина, якій потрібна довідка, самостійно шукає, як зробити запит до архіву, вона може зіткнутися зі складнощами. Адвокат у цьому плані має набагато більше повноважень. Коли він подає адвокатський запит, на нього зобов’язані відреагувати, зробивши це у чітко визначений законодавством термін.

Архівна довідка про народження - urb 9486 1

Архівна довідка про народження - long term contract 4Що таке архівна довідка?

Архівна довідка є документом, що видається на спеціальному бланку. Існує єдиний державний стандарт оформлення таких довідок. Саме він стає захистом від підробки та свідченням релевантності документа, який справді має юридичну силу. В архівній довідці мають бути такі відомості, як:

  • Достовірна інформація щодо теми запиту. Її беруть із оригіналів документів, що знаходяться у сховищі.
  • Спеціальні пошукові архівні шифри. Якщо говорити простішими словами, то йдеться про дані, за якими співробітники архіву шукають необхідні оригінальні джерела.
  • Назви джерел, які використовувалися на формування довідки. Це важливий аспект у контексті достовірності.
  • Номер і дата вихідних документів, інформація з яких була задіяна.

 

Таким чином, архівна довідка формується за чітко передбаченими параметрами. Саме тому цей документ має юридичну силу і допомагає в багатьох ситуаціях, коли потрібно довести родинні зв’язки або інформацію про походження. Дуже часто наявність такої довідки стає запорукою виграних судів та можливості відстояти свої права.

Тому до подібних клієнтських запитів ми ставимося ретельно та скрупульозно, як і до кожного вашого звернення. Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» допоможе отримати архівну довідку про народження у більш оперативному та комфортному для вас форматі, ніж у випадку з самостійним зверненням до архіву.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація