Апостиль на свідоцтво про народження

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Апостиль на свідоцтво про народження

Час прочитання: 3 хв.

Свідоцтво про народження є одним з тих найбільш вагомих документів людини, якими вона послуговується протягом життя. Тому, коли постає питання про виїзд за кордон, доречно буде легалізувати цей документ у відповідності до норм тамтешнього законодавства. Для цього існує апостилювання документів. Якщо коротко говорити про суть цього явища, то йдеться про спрощений порядок легалізації документів.

Апостиль на свідоцтво про народження - information deskЯкі переваги дає апостиль свідоцтва про народження?

Коли ми говоримо про свідоцтво про народження з апостилем, воно матиме законну силу в багатьох державах – усіх тих, котрі доєдналися до Гаазької конвенції. Іноді люди міркують, для чого потрібна легалізація свідоцтва про народження, якщо, приміром, у них є закордонний паспорт, який дає нагоду вільно пересуватися.

Однак, якщо ви вирішили переїхати на навіть не на постійне, а на тимчасове проживання, вам варто подбати про проставлення апостиля на свідоцтві про народження. Це можливо як у випадку з новим форматом документів, так і тоді, коли потрібен апостиль на свідоцтво про народження старого зразка. Але у другій ситуації процедура є дещо складнішою. Інші держави не приймають ті свідоцтва про народження, які видані до 2003 року чи в СРСР. Тож перед апостилюванням спочатку потрібно звернутися до органів РАЦС та отримати копію документа на бланку нового зразка.

 

Апостиль на свідоцтво про народження - urb 9486

Коли Ви завчасно вирішили це питання, свідоцтво з апостилем Вам знадобиться у багатьох випадках, а саме:

  • коли потрібно оформити посвідку на проживання;
  • коли є потреба подати документи з метою отримання громадянства;
  • коли ви плануєте вступити до офіційного шлюбу з іноземцем;
  • коли потрібно зареєструвати дитину,
  • коли оформлюєте візу;
  • коли вступаєте до вузу;
  • коли проходите процедуру возз’єднання сім’ї;
  • коли влаштовуєтеся на роботу.

Таким чином, для більшості значимих ситуацій, у яких людина виявляє свою правову суб’єктність, їй буде доречно мати ключові документи з апостилем.

Апостиль на свідоцтво про народження - employee portfolioСвідоцтво про народження: апостиль

Дуже важливо знати те, що апостилювання українських документів є можливим лише в Україні. Тож, якщо ви перебуваєте за кордоном, потрібно буде через кур’єра передавати документи. Це суттєво знати тим, хто має деякий запас часу перед від’їздом. Значно простіше буде все зробити тут на місці.

 

Ну і на завершення варто розглянути, який формат має апостиль та де його можна зробити. Отож, це спеціальний штамп апостиляції, котрий призначений саме для того, аби засвідчувати дійсність документів, печаток, підписів та статусу осіб в країнах, котрі долучилися до Гаазької конвенції. Україна приєдналася до цього документу в січні 2002 року.

Апостиль має вигляд квадрата зі сторонами по 10 см, де розміщується текст необхідного змісту. Якщо ви шукаєте, де можна отримати таку послугу, то потрапили за адресою.

Юридична компанія «Приходько та партнери» пропонує її своїм клієнтам. Окрім цього, ми надаємо широкий спектр інших послуг, пов’язаних з міграційним правом, що може бути актуальним для людей, котрі прийняли рішення стосовно переїзду.

Ми консультуємо та забезпечуємо юридичний супровід необхідних процедур. Тож звертайтеся – фахівці юридичної компанії «Приходько та партнери» допоможуть вам.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація