• Prikhodko&Partners
  • Ми і ЗМІ
  • Ми і ЗМІ
  • Новина
  • Стаття Андрій Приходько взяв участь в робочому навчальному модулі для українських правоохоронців, детективів та прокурорів «Розслідування злочину незаконне збагачення і повернення активів».

"Є тільки один єдиний спосіб дізнатися про недоліки реклами - запитати у клієнта. Це істина в останній інстанції."

Новіков Владислав Вікторович
E-mail
marketing@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Спеціаліст у сфері інтернет-маркетингу, реклами, контенту

Зв'язатися зараз

Андрій Приходько взяв участь в робочому навчальному модулі для українських правоохоронців, детективів та прокурорів «Розслідування злочину незаконне збагачення і повернення активів».

Приходько А.А. звернув увагу учасників навчального модулю на недосконалість положень ст. 368 КК України. Так, диспозиція вказаної статі передбачає кримінальну відповідальність за набуття у «власність» або «передачу» активів. «Передачу» по своїй суті може вчинити виключно особа, яка володіє активом, в іншому випадку особа може лише сприяти передачі.У разі відсутності юридичного підтвердження власності (акт права власності на нерухомість, технічний паспорт на транспортний засіб, рахунок в банку тощо) – відсутня можливість притягнення до відповідальності за вказаною статтею Кримінального Закону. Вказана норма буде дієвою, виключно у разі позбавлення можливості «використання», відзначив Приходько А.А. По-перше факт «використання» не складно довести за допомогою негласних слідчих дій, а по-друге, особа не набуватиме у власність будь-що, у разі відсутності можливості його «використання».

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація