• Prikhodko&Partners
  • Ми і ЗМІ
  • Ми і ЗМІ
  • Новина
  • Стаття Андрій Приходько – директор Юридичної компанії “PRIKHODKO&PARTNERS” на Міжнародній конференції з повернення активів з Ютою Стрикер – заступником голови Антикорупційного бюро Латвії.

"Є тільки один єдиний спосіб дізнатися про недоліки реклами - запитати у клієнта. Це істина в останній інстанції."

Новіков Владислав Вікторович
E-mail
marketing@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Спеціаліст у сфері інтернет-маркетингу, реклами, контенту

Зв'язатися зараз

Андрій Приходько – директор Юридичної компанії “PRIKHODKO&PARTNERS” на Міжнародній конференції з повернення активів з Ютою Стрикер – заступником голови Антикорупційного бюро Латвії.

15 – 16 грудня в «Президент Готелі» відбулась міжнародна конференція з питань повернення вкрадених активів корумпованої політичної еліти (https://assetconf.antac.org.ua/), яку проводили Transparency International Україна (https://ti-ukraine.org/) та Центр Протидії Корупції (https://antac.org.ua/). В конференції взяли участь понад 30 міжнародних експертів з різних країн світу,фахівці з Федерального бюро розслідувань США, Міжнародного Валютного Фонду.

Сьогодні в Україні на законодавчому рівні є всі необхідні інструменти, аби ті, хто зловживає офіційним положенням, не залишалися непокараними. Активи, які незаконно привласнюють чиновники або власники збанкрутілих банків – це кошти, що мали бути використані на користь українського народу – для економічного розвитку держави та зміцнення добробуту кожної родини.

Мета організаторів – знайти вихід з глухого кута у розслідувані кримінальних проваджень щодо Януковича і його соратників, а також у провадженнях щодо банків-банкрутів.

Голова глобального руху Transparency International Хосе Угас під час свого візиту в Україну в червні наголосив, що необхідно працювати над поверненням коштів екс-президента і запевнив, що ТІ буде допомагати українським правоохоронним органам це робити.

Участь у Конференції з повернення активів взяли понад 30 міжнародних експертів із США, ЄС, Швейцарії, Великобританії, Нідерландів, Румунії, Молдови, Боснії та Герцеговини, фахівці з Федерального бюро розслідувань США, Міжнародного Валютного Фонду, Міжнародного центру з повернення активів Базельського Інституту Управління та ін., Конференція стала підготовчим майданчиком для української влади до участі у глобальному форумі з повернення активів, анонсованого на 2017-ий рік екс-прем’єр-міністром Великобританії Девідом Кемероном.

Андрій Приходько взяв участь в робочому навчальному модулі для українських правоохоронців, детективів та прокурорів «Розслідування злочину “незаконне збагачення” і повернення активів.» Приходько А.А. звернув увагу учасників навчального модулю на недосконалість положень ст. 368 КК України.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація