Фото: Ампутація ноги внаслідок недбалості лікаря: що робити?

"Врегулювання трудових спорів у позасудовому та судовому порядку."

Єрьоменко Дарʼя Олександрівна
E-mail
yeromenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-51

Спеціалізується на наданні консультацій щодо отримання інвалідності та оскарженні рішення МСЕК, стягнення матеріальної компенсації за завдану фізичну та моральну шкоду; допомога у збиранні доказової бази за фактом лікарської помилки, недбалості з боку медичного персоналу.

Зв'язатися зараз

Ампутація ноги внаслідок недбалості лікаря: що робити?

Час прочитання: 3 хв.

Втрата ноги через недбалість лікаря – це жахлива трагедія, яка може мати руйнівні наслідки для вашого життя та фізичного здоров'я. Окрім фізичного болю та емоційних страждань, ви можете зіткнутися з серйозними фінансовими труднощами, пов'язаними з витратами на лікування, реабілітацію, протези та втратою працездатності.

Якщо ви стали жертвою подібної трагедії, важливо знати, що ви не самотні. Існують юридичні механізми, які можуть допомогти вам отримати компенсацію за шкоду, завдану вам недбалістю лікаря.

Юридична компанія «Приходько та партнери» має багаторічний досвід ведення справ про медичну недбалість, пов'язаних з ампутацією кінцівок.

приходько та партнери

Кроки, які ви можете зробити, якщо втратили ногу через недбалість лікаря

 1. Зверніться за медичною допомогою. Навіть якщо ви вже втратили ногу, важливо отримати належне лікування та реабілітацію, щоб мінімізувати наслідки травми.
 2. Зберіть докази. Це може включати медичні записи, звіти про тести, фотографії, рентгенограми, рахунки за лікування та свідчення очевидців.
 3. Зверніться до юриста. Він допоможе вам зрозуміти ваші права, оцінити ваш позов та розробити стратегію ведення справи.
 4. Ведіть переговори або йдіть до суду. Ваша справа може бути вирішена шляхом переговорів з представниками страхової компанії або медичного закладу. Якщо переговори не вдаються, ваш позов буде розглянуто в суді. Це офіційний документ, який подається до суду для початку судового процесу.

Важливо пам'ятати, що строки давності для подання позовів про медичну недбалість можуть бути короткими. Тому важливо якомога швидше звернутися за юридичною консультацією, щоб не втратити можливість отримати компенсацію за шкоду, завдану вам.

Проконсультуватися з юристом

Як саме допоможуть юристи у випадку ампутації ноги через недбалість лікаря?

Юристи компанії «Приходько та партнери» можуть допомогти вам на всіх етапах справи про ампутацію ноги через недбалість лікаря, а саме:

 1. Допомога у зборі всіх документів, які можуть підтвердити вашу справу.
 2. Співпраця з медичними експертами для отримання їхніх думок та висновків щодо вашого лікування та причин ампутації.
 3. Залучення приватних розслідувачів для збору додаткової інформації та свідчень.
 4. Ретельне вивчення всіх фактів вашої справи для визначення ймовірності успіху та розміру вашого позову.
 5. Розрахунок шкоди, яку ви зазнали, включаючи витрати на лікування, реабілітацію, протези, втрату працездатності, біль та страждання.
 6. Обговорення з вами ваших очікувань та цілей щодо результату справи.
 7. Визначення найкращого способу ведення вашої справи, чи то шляхом переговорів з представниками страхової компанії або медичного закладу, чи то шляхом подання позову до суду.
 8. Підготовка юридичних документів, необхідних для ведення вашої справи, включаючи позов, відповіді на позов, клопотання та докази.
 9. Розробка плану дій для ведення переговорів, судових слухань та інших етапів справи.
 10. Ведення переговорів з представниками страхової компанії або медичного закладу від вашого імені, щоб досягти справедливого врегулювання справи.
 11. Представництво вас у суді, якщо ваша справа буде розглядатися в судовому порядку.
 12. Захист ваших прав та інтересів на всіх етапах справи.
 13. Регулярне інформування вас про хід справи та пояснення всіх юридичних аспектів.
 14. Відповіді на ваші запитання та надання вам емоційної підтримки протягом усього процесу.
 15. Забезпечення вас необхідними ресурсами та інформацією, щоб ви могли приймати обґрунтовані рішення щодо вашої справи.

Звертаючись до юридичної компанії «Приходько та партнери», ви можете не сумніватися, що отримаєте кваліфіковану юридичну допомогу та підтримку, необхідні для того, щоб добитися справедливості у вашій справі.

Для запису на консультацію та для розрахунку ціни юридичної допомоги у випадку ампутації ноги через недбалість лікаря заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
yeromenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-51

Спеціалізується на наданні консультацій щодо отримання інвалідності та оскарженні рішення МСЕК, стягнення матеріальної компенсації за завдану фізичну та моральну шкоду; допомога у збиранні доказової бази за фактом лікарської помилки, недбалості з боку медичного персоналу.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація