Акт вводу в експлуатацію об’єкта нерухомості

«Укладаємо юридичні фундаменти для нерухомості та земельного розвитку!»

Дроботова Любов Дмитрівна
E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз

Акт вводу в експлуатацію об’єкта нерухомості

Час прочитання: 3 хв.

Акт введення в експлуатацію об’єкта нерухомості – один із ключових документів, які призначені для введення в експлуатацію об’єктів різної категорії складності. Серед них – торгові центри, багатоповерхові будинки, бізнес-центри, нежитлові приміщення, магазини, заправки. На підставі Акту державно-будівельного архітектурного контролю (далі – ДАБ) приймається рішення щодо видачі сертифіката відповідності. Саме цей сертифікат надає право користування будівлею. Підготовка Акту вводу в експлуатацію об’єкта нерухомості – одна з послуг, яку надають наші фахівці – юристи Приходько та Партнери.

Введення в експлуатацію: що потрібно враховувати?

Для кожного з об’єктів нерухомості (після будівництва, реставрації, реконструкції, переобладнання) обов’язковою процедурою являється введення об’єкта в експлуатацію. Без Акта введення в експлуатацію, а також без ще одного важливого документа – Сертифікату відповідності, Ви не зможете підключити до будівлі такі комунікації, як газ, світло, тепло, воду.

Введення в експлуатацію означає, що об’єкт повністю готовий до повноцінного використання. Окрім цього, Акт вводу в експлуатацію об’єкта нерухомості – це одне з підтверджень його безпеки та відповідності всім будівельним нормам і правилам, встановленим законодавчо.

Головний документ, який регламентує процес введення в експлуатацію – Закон України № 3038-VI, а також Порядок прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, які вже знаходяться на етапі завершення будівництва.

Акт вводу в експлуатацію об'єкта нерухомості - top lawyer 1

Розпочнемо з того, що отримання Акту вводу в експлуатацію залежить від наступних факторів:

  • Об’єкт складності.

Для введення в експлуатацію деяких об’єктів нерухомості достатньо Декларації про його готовність. Для об’єктів IV та V категорії складності (торгові центри, лікарні, заправки) знаходиться оформлення спеціального Сертифікату відповідності. Цей документ видається на підставі Акту готовності вводу об’єкта нерухомості в експлуатацію.

Для оформлення Акту вводу в експлуатацію об’єкта нерухомості знадобляться такі документи:

  1. Заяву (заповнену Декларацію) про введення об’єкта нерухомості в експлуатацію.
  2. Копії документів власника об’єкта нерухомості.

Допомога юристів в оформленні Акту вводу в експлуатацію об’єкта нерухомості

Збір необхідних документів, заповнення і подача Акту, кваліфікований супровід перевірки – це дуже важливі елементи введення в експлуатацію об’єктів нерухомості. Від ефективності рішення вищевказаних елементів залежать кінцеві терміни та результат процедури отримання сертифіката.

Фахівці Приходько та Партнери застосовують комплексний підхід до вирішення подібних завдань. Таким чином, Ви отримаєте гарантований результат, суттєво зекономите ресурси та отримаєте консультативну підтримку на всіх етапах співробітництва з нашими юристами.

Акт вводу в експлуатацію об'єкта нерухомості - urb 9479

Ми надаємо весь спектр правових послуг, які пов’язані із введення в експлуатацію різних об’єктів нерухомості: квартир, будинків, промислових об’єктів, нежитлових приміщень та ін.

Наші юристи – справжні експерти в сфері будівельного права. Ми дуже оперативно та якісно виконуємо завдання, пов’язані із введенням об’єктів нерухомості в експлуатацію. В результаті Ви отримаєте необхідні документи, серед яких – Акт вводу в експлуатацію об’єкта нерухомості.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості оформлення Акту вводу в експлуатацію об’єкта нерухомості заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація