Адвокатський запит у кримінальному провадженні – ціна написання та подачі адвокатського запиту

«Команда експертів на вашому боці!»

Мамедова Лілія Теймурівна
E-mail
mlt@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-32

Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.

Зв'язатися зараз

Адвокатський запит у кримінальному провадженні – ціна написання та подачі адвокатського запиту

Час прочитання: 3 хв.

Багато в чому кінцевий результат розгляду будь-якої кримінальної справи залежить від того, наскільки ефективно будуть використовувати учасники судових процесів наявні правові інструменти. Серед таких інструментів — адвокатський запит. Це одна із послуг, які надають наші фахівці — адвокати Приходько та Партнери.

 

Особливості запиту від адвокатів

В будь-якому судовому процесі представлені різні кола учасників. Серед них — сторони кримінального процесу, суддя, прокурор та адвокат. На сьогодні є норма, коли застосовується практика представлення у суді інтересів різних сторін адвокатами. Іншими словами — якість роботи адвоката багато в чому визначає кінцевий результат процесу.

В основі побудови стратегії захисту — наявність інформації та вільний доступ до неї. Відповідно до чинного українського законодавства, кожен адвокат має право на отримання достовірної та офіційної інформації. Її  можна отримати через подання адвокатського запиту. Розглянемо більш детально, що таке адвокатський запит.

Законом України адвокатський запит розцінюється в якості одного з гарантованих способів отримання адвокатом інформації та матеріалів від органів державної влади. Головна мета оформлення адвокатського запиту — надання кваліфікованої адвокатської допомоги клієнту. Дуже важливе питання — правильне оформлення адвокатського запиту. Це один з показників професійності адвоката.

Написання та подача адвокатського запиту — це один із напрямків діяльності юристів Приходько та Партнери.

Яку інформацію можна отримати на основі адвокатського запиту?

Для початку зазначимо, що адвокатський запит дозволяє отримати заздалегідь зафіксовану інформацію. Тобто, мова не йде про створення якоїсь нової інформації.

Адвокатський запит — це умова для отримання готової інформації: витягів з документів, копій документів та ін.

Якщо треба отримати ще не створену інформацію, адвокат може звернутися зі скаргою, клопотанням,  пропозицією та ін.

Ще раз звертаємо вашу увагу на те, що поданням адвокатських запитів займаються виключно адвокати. Готувати такий запит може безпосередньо сам адвокат або його помічники. Запит оформлюється у паперовій формі, письмово, з особистим підписом адвоката.

 

До головних суб'єктів-розпорядників інформації належать:

  • Службові та посадові особи
  • Органи державної влади та місцевого самоврядування
  • Підприємства
  • Установи
  • Інші організації

Статтею 20 Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність” визначається, що адвокат може звернутися зі своїм запитом і до фізичної особи (єдина умова — за її згодою).

До адвокатського запиту додаються належним чином засвідчені документи. Їх порядок визначається такими документами, як “Вимоги до оформлення документів”.

Серед обов'язкових атрибутів адвокатських запитів: дата посвідчення копії, назва посади, “згідно з оригіналом” та ін.

Професійна допомога в оформленні адвокатського запиту

Таким чином, адвокатський запит дозволяє адвокату отримати інформацію для надання клієнту якісної юридичної допомоги. При цьому дуже важливо приділити належну увагу правильному оформленню всіх необхідних документів. Якщо цього не зробити, можна отримати відмову на адвокатський запит.

Фахівці Приходько та Партнери гарантують якісне та максимально оперативне написання та подання адвокатського запиту.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг адвоката з написання та подачі адвокатського запиту  заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація