Адвокатський запит до військової частини

"Arma potentius aequum - справедливість сильніше зброї".

Тернова Діана Ігорівна
E-mail
ternova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-42-08

Юрист практики військового права та перерахунку військових пенсій. Спеціалізується на питаннях мобілізації, а саме надання консультацій, оформлення відстрочки від мобілізації, питання проходження ВЛК. Допомога військовослужбовцям, написання рапортів, супровід по звільненню з війської служби, оскарження висновку ВЛК і т. д.

Зв'язатися зараз

Адвокатський запит до військової частини

Час прочитання: 2 хв.

В період проходження військової служби, у військовослужбовця, можуть виникати ситуації, які тягнуть за собою звільнення з військової служби. Для того аби звільнитися, військовослужбовцю необхідно написати рапорт на звільнення, проте на практиці досить часто виникає багато перешкод і проблем.

Виходячи з цього, виникає питання, що робити якщо рапорт на звільнення ігнорують?

Якщо рапорт на звільнення ігнорують, необхідно направляти адвокатський запит на військову частину для надання інформації по справі.

 

Проте, перед поданням рапорту, необхідно врахувати певні нюанси, які в майбутньому можуть слугувати підґрунтям на направлення адвокатського запиту.

  • По-перше, обов’язково необхідно прослідкувати, щоб рапорт був зареєстрований в частині;
  • По-друге, найкращим варіантом буде подання рапорту в двох екземплярах, один із яких, військовослужбовець може залишити в себе.

адвокатський запит до військової частини

Чому необхідно користатися послугою направлення адвокатського запиту?

Тому що, адвокатський запит це письмове звернення за допомогою якого адвокат, може затребувати інформацію та певні матеріали справи від органів державної влади. Тобто за допомогою адвокатського запиту, можна витребувати необхідні документи з військової частини або ж якщо мова йде про відмову від звільнення військовослужбовця, то дізнатися інформацію стосовно розгляду його рапорту та причини відмови.

Так, приміром, можна дізнатися таку інформацію як: розглянутий рапорт чи ні, якщо розглянутий, то які результати його розгляду.

Якщо рапорт не розглянутий, то просити повідомити чому ігнорується передбачене Законом України “Про військовий обов’язок і військову службу” право на звільнення з військової служби та коли буде розглянутий зазначений рапорт і повідомити, коли буде звільнений з військової служби військовослужбовець, в інтересах якого подавався відповідний адвокатський запит.

 

Як швидко надійде відповідь на адвокатський запит?

Законодавством визначено, що строк надання відповідної інформації і копії документів становить 5 днів. Однак, якщо відповідь на адвокатський запит займає тривалий час, то строк може бути подовжений на 20 днів, проте причина такого продовження має бути обґрунтована і повідомлена.

Тож, якщо Ваш рапорт не розглядають, ігнорують та не обґрунтовують причини відмови у звільненні, звертайтеся до адвокатів юридичної компанії «Приходько та партнери», які допоможуть Вам у направленні запиту для отримання відповідної інформації.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація