Адвокат по стоматології

«Ваші права – наша місія»

Гафтер Давід Якович
E-mail
gafter@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на супроводженні тендерів, захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз

Адвокат по стоматології

Час прочитання: 2 хв.

У стоматологічній практиці нещасні випадки можуть траплятися. Якщо ви отримали неправильне лікування або стали жертвою недбалого ставлення стоматолога, вам може знадобитися юридична допомога з відшкодування збитків. Ця стаття розглядає основні аспекти юридичних послуг з відшкодування шкоди, завданої стоматологом, в Україні.

Відшкодування шкоди, завданої стоматологом, - це процес отримання компенсації за фізичні, моральні чи матеріальні збитки, які стоматолог може завдати пацієнту через недбалість, професійні помилки або несвоєчасне лікування.

Під час надання пацієнтові медичних послуг низької якості може бути заподіяна шкода матеріальна та моральна. Матеріальна шкода відшкодовується у випадках, коли вона виникла внаслідок неправомірних рішень, дій чи бездіяльності, що порушують особисті та майнові права пацієнта. Моральна шкода компенсується, якщо вона була завдана внаслідок неправомірних рішень, дій чи бездіяльності, при наявності вини особи, яка її спричинила.

Моральна шкода відшкодовується, якщо, внаслідок низької якості стоматологічних послуг, пацієнт пережив моральні або фізичні страждання. Суд може призначити компенсацію незалежно від матеріальної шкоди. Одноразова компенсація моральної шкоди може бути надана, якщо інше не передбачено угодою або законом.

Адвокати, що спеціалізуються на стоматологічних справах, можуть надати такі юридичні послуги:

      - Консультація щодо процесу відшкодування шкоди;

      - Підготовка документації для судової процедури;

      - Представництво інтересів клієнта в суді;

      - Переговори зі страховою компанією;

      - Інше супроводження у справі.

Вартість конультації адвоката з стоматології

Основним кроком є зібрання всієї необхідної документації, яка підтверджує факт шкоди, завданої стоматологом. Надалі необхідно звернутися до стоматолога або клініки, у якій проходили лікування з претензією про відшкодування збитків. У претензії наводяться обставини, докази та вимагається відшкодування збитків. Подальші кроки залежать від перебігу подій та відповіді на таку претензію.

У випадку, коли клініка відмовляється відшкодовувати завдану шкоду у досудовому порядку – Ви маєте право звернутися до суду з позовною заявою про відшкодування шкоди. 

Для написання та подання такої позовної заяви необхідно вчинити наступні кроки:

  • Встановити точні дані відповідача;
  • Визначитись з підсудністю такої справи;
  • Провести оцінку завданої шкоди;
  • Сплатити судовий збір.

Що потрібно буде довести під час судового розгляду:

- Довести існування угоди між вами та медичним провайдером щодо надання медичних послуг (презентувати договір, чеки, запис до лікаря, лист призначення, виписку та інші документи, які підтверджують факт отримання послуг в даній клініці чи від цього лікаря);

- Переконати суд, що внаслідок дій чи бездіяльності лікаря було надано стоматологічні послуги неналежної якості (це завдання вже складніше, але досяжне. Якщо після отримання послуг ваш стан здоров'я погіршився, фіксуйте це, і у разі потреби звертайтеся до того ж лікаря знову, або, у випадку відмови, до іншого фахівця, і просіть документально зафіксувати ваше звернення).

Якщо ви потрапили в складну ситуацію, пов'язану зі шкодою, завданою стоматологом, вам слід звернутися до юриста, спеціалізованого на цій галузі права. Юристи  «Приходько та Партнери» мають багаторічний досвід у сфері медичного права. Ви можете отримати консультацію заповнивши форму нижче:

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація