Адвокат з хуліганства – адвокат за 296 статтею КК України. Хуліганство

«Ми захистимо Вас у Вашому кримінальному провадженні!»

Панасенко Олексій Олександрович

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз

Адвокат з хуліганства – адвокат за 296 статтею КК України. Хуліганство

Час прочитання: 2 хв.

Хуліганство – один із найбільш поширених прикладів злочинів проти моральності та громадського порядку. Відповідно до статті 296 Кримінального кодексу України під хуліганством розуміють грубий злочин проти громадського порядку, який супроводжується особливою зухвалістю та цинізмом. Якщо Вас або Ваших близьких звинувачують за цією статтею, Вам знадобиться адвокат з хуліганства. Надання юридичних послуг за статтею 296 КК України – один із напрямків діяльності фахівців PRIKHODKO & PARTNERS.

АВТОАДВОКАТ ПО СТ. 130 КУоАП

Стаття 296 КК України: особливості злочину та покарання

В чому виражається хуліганство, відповідно до статті 296 КК України? Найчастіше проявом хуліганства являється ігнорування правопорушником традиційних правил поведінки суспільства:

  • Заподіяння пошкоджень майна.
  • Знущання над дітьми, людьми з особливими потребами, престарілими людьми та ін.
  • Прояви безсоромності.
  • Заподіяння побоїв, легких тілесних пошкоджень.

Це далеко не всі діяння, які об’єднанні поняттям «хуліганство». Важливо: визначення хуліганства як грубого злочину є достатньо оціночним поняттям. Міра покарання буде залежати від кількості потерпілих, тривалості незаконних дій, ступеня порушення законних інтересів та прав потерпілих.

 
Головною ознакою злочину за статтею 296 КК України  являється мотив хулігана – неповазі до інших, прагнення особи до самовираження, самоствердження себе в нахабстві.

Найчастіше наслідком хуліганських дій являється притягнення злочинця до адміністративної відповідальності. Для характеристики хуліганства як кримінального правопорушення, варто встановити, що дії особи були пов’язані безпосередньо із застосуванням насильства, пошкодженням чужої власності.

Допомога адвоката за статтею 296 КК України – хуліганство

Для зменшення покарання за статтею 296 КК України або для перекваліфікації статті треба звернутися за допомогою до кваліфікованого та досвідченого адвоката. Всім цим характеристикам відповідають адвокати PRIKHODKO & PARTNERS.

Наші юристи можуть долучитись до кримінального процесу за цією статтею на будь-якому з етапів розгляду справи. Це може бути етап попереднього розслідування, судового розгляду або оскарження вироку. Звичайно, чим раніше Ви звернетесь за консультацією до наших адвокатів, тим вища ймовірність отримання позитивного результату. Дуже часто хуліганство нагадує інші злочини, які пов’язані із нападом та розбійницькими діями. Для проведення чіткої межі між категоріями злочину варто продемонструвати наявність таких складових хуліганства, як винятковий цинізм та ін.

 
Професійні адвокати зможуть дати всім подіям правильну правову оцінку, значно підвищуючи шанси на успіх дій захисту.

Головна умова ефективної співпраці – обвинувачений має подати адвокату суть питання максимально докладно, неупереджено, об’єктивно.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг адвоката за статтею 296 КК України, заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація