Адвокат з естетичної хірургії

«Захищаємо ваші інтереси знаннями і досвідом.»

Зал Дмитро Олександрович
E-mail
zal@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70

Спеціалізується на захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, супроводженні тендерів, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз

Адвокат з естетичної хірургії

Час прочитання: 2 хв.

Естетична хірургія, також відома як косметична хірургія, охоплює широкий спектр процедур та операцій, спрямованих на вдосконалення зовнішнього вигляду пацієнта для досягнення бажаного естетичного результату. 

 

Однак, незважаючи на свою популярність, естетична хірургія не завжди призводить до бажаних результатів. Невдалі пластичні операції можуть викликати серйозні фізичні і психологічні проблеми для пацієнтів. 

У цій статті ми розглянемо питання невдалої естетичної хірургії та способи захисту пацієнтів у таких випадках.

Перш ніж піддатися операції, пацієнти повинні бути повністю інформовані про всі ризики, можливі ускладнення та альтернативні методи лікування. Ця інформація повинна бути надана у письмовій формі, і пацієнт повинен висловити свою згоду підписом на відповідному документі.

Як правило, Клієнту на підпис та ознайомлення надають комплект документів, які обов’язково слід зберегти. 

У випадках невдалих операцій, пацієнт має право на компенсацію за шкоду, завдану через некомпетентність або недбалість медичного працівника.

Таке право гарантоване пацієнтам Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» та Цивільним Кодексом України.

Так, згідно зі ст. 906 ЦК України збитки, завдані замовнику невиконанням або неналежним виконанням договору про надання послуг за плату, підлягають відшкодуванню виконавцем, у разі наявності його вини, у повному обсязі.

Наголосимо, що у випадках невдалої операції важливо звернутися до іншого медичного фахівця для отримання незалежної експертизи. Це може служити основою для подальших правових дій та визначення масштабу завданої шкоди.

Вартість консультації адвоката з естетичної хірургії

Пацієнт, який стикнувся з невдалим результатом операції не позбавлений право звернутися до контролюючих органів для притягнення відповідальних осіб до юридичної відповідальності.

90 % претензій, пов’язаних з неякісним наданням медичних послуг вирішується у претензійному порядку, шляхом мирних переговорів. Передумовою для такого вирішення є якісно написана та юридично обґрунтована претензія до медичного закладу та лікаря, який проводив операцію.

У разі, якщо скарга та переговори з медичним закладом не приводять до вирішення питання, пацієнт може розглянути можливість подання судового позову за відшкодуванням завданої шкоди.

Невдала пластична операція може стати серйозною проблемою для пацієнтів, проте існують правові механізми для захисту їхніх прав та інтересів. Юристи компанії «Приходько та Партнери» нададуть вам якісну юридичну допомогу та представлять Ваші інтереси перед клінікою або у судовому процесі.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація