Адвокат у справі про контрабанду наркотичних засобів – адвокат за ст. 305 КК (контрабанда наркотиків)

«Ми гарантуємо Вам якісний та професійний захист у кримінальному провадженні!»

Непом’яща Поліна Ігорівна
E-mail
nepomiascha@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-91

Адвокат спеціалізується на кримінальному праві та кримінальному процесі, а також вирішенні спорів у судовому порядку

Зв'язатися зараз

Адвокат у справі про контрабанду наркотичних засобів – адвокат за ст. 305 КК (контрабанда наркотиків)

Час прочитання: 3 хв.

Контрабанда належить до категорії негативних явищ в житті сучасного українського суспільства. Суттєво загострилась ця проблема з початком в нашій державі воєнного стану. Найчастіше через кордон переміщуються зброя, боєприпаси, наркотичні засоби. В цій статті ми детально розглянемо питання контрабанди наркотичних засобів. Якщо Вам потрібна допомога адвоката за статтею 305 КК України – контрабанда наркотиків, фахівці нашої юридичної компанії Приходько та Партнери допоможуть Вам в цьому.

Законодавча база питання

Стаття 305 КК України регламентує відповідальність за контрабанду наркотичних засобів, а також психотропних речовин, їх прекурсорів чи аналогів. Також мова йде про контрабанду сфальсифікованих лікарських засобів. Фальсифіковані ліки – підроблені препарати медичного або лікарського призначення. В більшості випадків ці лікарські препарати були виготовлені з порушенням встановлених вимог, офіційних сертифікатів та ін. Для фальсифікатів найчастіше використовуються кустарні методи та підпільні виробництва.

Адвокат у справі про контрабанду наркотичних засобів – адвокат за ст. 305 КК (контрабанда наркотиків) - 998140

В більшості випадків переміщення наркотичних засобів здійснюється в обхід митниці, прикордонного та митного контролів. За статтею 305 КК України передбачена наступна відповідальність:

 • Мінімальний строк покарання – позбавлення волі строком від 5-ти до 8-ми років.
 • Конфіскація майна.
 • Позбавлення волі строком до 10-ти років – скоєння злочину групою осіб або скоєння аналогічного злочину протягом року з моменту притягнення до відповідальності за статтею 305 КК України. Також позбавлення волі на термін до 10-ти років можливий за вчинення злочину в особливо великих розмірах.
 • Позбавлення волі строком до 12-ти років – злочинні дії були скоєні організованою групою, предмет протиправної дії – фальсифіковані ліки та наркотичні засоби в особливо великих розмірах.

Допомога адвоката у справі про контрабанду наркотичних засобів

Якщо Вас обвинувачують за статтею 305 КК України, варто максимально оперативно залучити до справи професійного адвоката. Адвокати Приходько та Партнери забезпечать належний захист обвинуваченого за цією статтею.

Дуже часто ми в своїй практиці зіштовхувалися з ситуаціями, коли представниками правоохоронних органів було порушено права громадян шляхом здійснення наступних дій:

 1. Незаконні обшуки.
 2. Проведення допитів без присутності адвоката.
 3. Чинення тиску на підозрюваного.
 4. Примус до надання показань проти самого себе.

Звичайно, під тиском правоохоронців інколи підозрювані відчувають паніку, пригніченість та розгубленість. В такій ситуації дуже важливо опанувати себе та відмовитись від надання будь-яких свідчень. Дуже важливо запам’ятати всі деталі проведення обшуку та чекати на приїзд захисника.

АВТОАДВОКАТ ПО СТ. 130 КУоАП

Адвокати Приходько та Партнери досконально знають законодавчу базу розгляду справ, пов’язаних з контрабандою наркотичних засобів.

Серед наших послуг:

 • Оперативний виїзд на місце обшуку або затримання клієнта.
 • Консультування в режимі 24/7.
 • Детальне вивчення та аналіз матеріалів кримінальної справи.
 • Захист інтересів клієнта на етапі досудового розслідування та в суді.
 • Участь в слідчих діях.
 • Оскарження у суді вищої інстанції винесеного рішення.

Таким чином, своєчасне звернення за допомогою до адвокатів Приходько та Партнери – гарантія отримання якісного професійного захисту. Ми зможемо забезпечити якщо не виправдання клієнта, то, хоча б, суттєве зменшення покарання.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг адвоката  за статтею 305 КК України заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація