
«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»
Керівник практики кримінального права
Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.
Адвокат у справі про грабіж. Стаття 186 КК України
Серед найбільш популярних злочинів в нашій країні – грабіжницькі дії. Відповідно до чинного українського законодавства, позбавлення людини його законного права власності передбачає кримінальне покарання. Однак, зустрічаються і випадки необґрунтованого звинувачення особи в іншому обсязі вчинених дій за статтею 186 КК України. Такі звинувачення суттєво підвищують кримінальну відповідальність за вказаною статтею. Тільки професійний адвокат у справі про грабіж може допомогти не тільки уникнути необґрунтованого звинувачення обвинуваченого, а й суттєво пом’якшити покарання за злочинні дії. Адвокати Приходько та Партнери зможуть захистити інтереси обвинувачених за статтею 186 КК України.
Важливо: самостійний захист при вчиненні суспільно-небезпечних діянь спровокує тільки затягування часу. Надалі адвокату буде дуже важко досягнути бажаного результату по справі.
Грабіж та крадіжка: в чому різниця?
Дуже часто люди плутають такі злочини як грабіж та крадіжка. Ці злочини дійсно поєднуються таким компонентом, як протиправні дії проти приватної власності. Однак, є суттєві відмінності. Якщо крадіжка являється таємним викраденням майна, грабіж — це відкрите заволодіння чужим майном. Тобто, на відміну від крадіжки, грабіж має відкритий характер.
Відповідно до Кримінального кодексу, визначаються такі види грабежу:
- Грабіж.
- Грабіж з насильницькими діями.
- Грабіж за попередньою змовою групи осіб.
- Грабіж, пов’язаний з проникненням в приміщення чи житло потерпілого.
- Грабіж в особливо великих розмірах.
В процесі кваліфікації протиправних дій адвокат з грабежів в обов’язковому порядку враховує наявні способи вчинення злочину. Також важливо встановити, чи буде вчинене діяння пов’язане з насильством, яке має небезпеку для здоров’я чи життя людини. Наприклад, в деяких випадках можна кваліфікувати дії обвинуваченого як розбій, а не грабіж.
Відповідальність за статтею 186 КК України
Кримінальним кодексом України, а саме статтею 186 КК України визначена наступна відповідальність:
- Штрафні санкції.
- Виправні роботи.
- Громадські роботи.
- Арешт.
- Конфіскація майна.
- Обмеження волі.
- Позбавлення волі.
Міра відповідальності залежить від вчинених протиправних дій.
Допомога кваліфікованих адвокатів за статтею 186 КК України
Кримінальні провадження, пов’язані зі справами про грабіж, потребують особливої уваги з боку юристів та адвокатів. Важливо: допомога професійних адвокатів може знадобитися не тільки обвинуваченим та підозрюваним, а також свідкам та потерпілим.
Якщо, наприклад, допомога потрібна потерпілій особі, адвокат розпочинає свою роботу з вивчення всіх матеріалів по справі. Наступний етап — оцінка загальних збитків, завданих потерпілому. Захисник долучається до проведення всіх процесуальних заходів, серед яких — огляд місця злочину та допит. За необхідності адвокат вкаже на наявні неточності або порушення законних прав потерпілого.
Таким чином, своєчасна консультація спеціалістів дозволить якісно підготуватися до кримінальної справи.
Тільки адвокат з відповідною кваліфікацією зможе проаналізувати ситуацію та підготувати відповідну доказову базу. Окрім цього, адвокати Приходько та Партнери:
- Перевірять наявні докази на предмет відповідності вимогам чинного українського законодавства.
- Проведуть аналіз процесуальних документів для визначення їх об’єктивності.
- Зможуть захистити інтереси клієнтів у досудовому та судовому порядку.
У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг адвоката за статтею 186 КК України заповніть форму нижче.
Розрахувати вартість допомоги:
1 питання
Вашою справою займалися інші юристи?
2 питання
Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?
3 питання
Юридична допомога Вам потрібна терміново?
передзвонимо
протягом дня