Фото: Адвокат у кримінальному процесі

«Ми захистимо Вас у Вашому кримінальному провадженні!»

Панасенко Олексій Олександрович

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз

Адвокат у кримінальному процесі

Час прочитання: 2 хв.

Адвокат у кримінальному процесі – це надійний захист обвинуваченого/підозрюваного від незаконних дій правоохоронних органів, процесуальних помилок, некоректного трактування фактів та інформації у справі. Завдяки знанню всіх тонкощів кримінального процесу досвідчений кримінальний адвокат може завжди бути на декілька кроків попереду, здійснюючи якісне та ефективне представництво інтересів клієнта. Якщо Вам або Вашим близьким потрібен адвокат у кримінальному провадженні, юристи «PRIKHODKO & PARTNERS» зможуть Вам надати професійну допомогу. Головна мета діяльності наших фахівців – захист прав клієнта на всіх етапах кримінального процесу.

Функціонал адвоката у кримінальному процесі

Вас викликають на допит? До Вас прийшли з обшуком? Ви проходите в якості обвинуваченого по тій чи іншій кримінальній справі? Якщо Ви ствердно відповіли хоча б на одне питання, Вам знадобиться консультація адвоката, який спеціалізується на вирішенні кримінальних справ.

Кримінальні процеси належать до категорії найскладніших та вимагають професійно вибудуваної, грамотної та аргументованої лінії захисту. Це зможе забезпечити тільки кваліфікований адвокат.

Фахівці «PRIKHODKO & PARTNERS» розуміють всі нюанси слідчої та судової практики, вільно орієнтуються у широкому колі чинних законодавчих актів.

Адвокат може залучатися до процесу захисту на будь-якому з етапів. Однак, за можливості, треба залучити його якомога раніше. Це пов’язано з тим, що виправити помилки в більшості випадків складніше, ніж допомогти їх запобіганню.

Важливо: кваліфікована та якісна допомога адвоката дозволить максимально ефективно захистити інтереси обвинуваченого. До того, як прибуде адвокат, варто дотримуватись наступних порад:

  • Не підписувати жодних документів без консультації.
  • Не давати ніяких пояснень та свідчень.

Адвокат у кримінальному процесі може захищати інтереси:

Обвинуваченого, підозрюваного, засудженого, потерпілого або заявника чи свідка.

Правильно вибудована стратегія захисту – запорука успіху у кримінальному процесі

Підтримка професіоналів в сфері кримінальних процесів допоможе уникнути несправедливого або необґрунтовано суворого покарання. Адвокати «PRIKHODKO & PARTNERS» докладуть максимум зусиль для захисту Ваших прав в процесі ведення кримінальної справи.

Головна мета – винесення виправдувального вироку. Окрім цього, адвокат може домогтися перекваліфікації статті на більш «м’яку», здійснити реалізацію умовно-дострокового звільнення, скасувати запобіжні заходи, оскаржити арешт на майно клієнта.

Кримінальні адвокати нашої компанії гарантують 100% конфіденційність. Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що інформація, повідомлена Вами під час консультацій підпадає під категорію «адвокатська таємниця», а тому, не розголошується. Це правило поширюється також на всю нашу юридичну компанію.

Дуже важливе значення має принцип довіри. Ви маєте надати Вашому адвокату всі дані, які необхідні для складення чіткої картини подій. Це дозволить виробити найбільш оптимальну стратегію захисту.

У Вас залишились ще питання? Чекаємо на консультації! Залишайте заявку на розрахунок вартості допомоги адвоката у кримінальному процесі у формі нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація