Адвокат по статті 302 ККУ – Створення або утримання місць розпусти і звідництво

"Ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час!"

Горелик Євген Борисович
E-mail
gorelik@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-49

Адвокат спеціалізується на стягненні заборгованості та виконанні судових рішень.

Зв'язатися зараз

Адвокат по статті 302 ККУ – Створення або утримання місць розпусти і звідництво

Час прочитання: 3 хв.

Відповідно до чинного українського законодавства, проституція знаходиться поза рамками закону. Однією із статей Кримінального кодексу України, яка регламентує відповідальність за створення або тримання місць розпусти та звідництво являється стаття 302 ККУ.

 

Законодавча база питання

Розпочнемо з самого визначення, що таке розпуста.

Розпуста – це неконтрольовані статеві зв'язки або реалізація власних сексуальних потреб різноманітними, в тому числі, неприродними методами.

Головна мета такої діяльності – отримання грошової винагороди (це можуть бути не тільки кошти, а й інші цінності, які належать до матеріальних).

Облаштування місць розпусти, як і звідництво – кримінальне діяння. Головна громадська небезпека таких діянь полягає у високому рівні злочинності (дохід від такого “бізнесу” отриманий протиправним шляхом) та ризику поширення венеричних та інших захворювань.

Місце розпусти  – це приміщення, яке може бути розташоване як в житловому, так і в нежитловому фонді. Ці приміщення використовуються для вчинення розпусних дій та занять проституцією. Організація таких місць (тобто, їх створення)  – це виконання цілого комплексу дій, які спрямовані на забезпечення функціонування місць звідництва та розпусти. Це поняття розпочинається із пошуку приміщення і закінчується його оснащенням відповідними предметами.

Що стосується звідництва – це кримінальне діяння, суть якого полягає у виконанні посередницьких дій. Серед головних ознак даного кримінального правопорушення – надання сексуальних послуг за визначену суму грошей.

Стаття 302 ККУ:  від чого залежить міра відповідальності?

Кримінальна відповідальність за статтею 302 ККУ залежить від тяжкості злочину:

  • Організація та утримання таких місць – штрафні санкції або обмеження волі строком до 2-х років.
  • Звідництво та отримання місць розпусти з метою отримання доходу або повторне вчинення аналогічного діяння – обмеження/позбавлення волі строком до 5-ти років.

Важливо: до відповідальності за статтею 302 ККУ можуть бути притягнуті особи, яким виповнилося 16 років.

Також варто звернути увагу на наступне: судова практика, пов'язана зі справами за статтею 302 ККУ, має достатньо нюансів. Її недосконалість пов'язана, передусім, з важкістю розмежування понять “організація місць розпусти” та “сутенерство”.

 

Послуги професійних адвокатів за статтею 302 ККУ

Якщо Вас обвинувачують за статтею 302 ККУ, перший крок, який потрібно зробити – звернутися до професійних адвокатів. Адвокати Приходько та Партнери зможуть виробити правильну стратегію захисту, а також зможуть зібрати доказову базу, яка дозволить спростувати винуватість клієнта.

Наші адвокати представляють інтереси клієнтів як на досудовому етапі кримінального провадження, так і безпосередньо в суді. В рамках будь-якої кримінальної справи наші адвокати:

  • Активні учасники всіх слідчих заходів.
  • Контролюють, щоб слідчі дотримувалися прав підозрюваного.
  • Ознайомлюються з матеріалами справи.
  • Реалізують повною мірою всі повноваження та процесуальні права, які передбачені чинним українським законодавством.
  • Заявляють клопотання, оскаржують вироки в касаційному та апеляційному порядку (за необхідності).
  • Всіляко представляють інтереси клієнта.

Також наші адвокати представляють інтереси свідків та потерпілої сторони за статтею 302 ККУ. Ми надаємо весь спектр професійної правової допомоги. За необхідності ми можемо звернутись із заявою до представників органів внутрішніх справ щодо відкриття кримінального провадження. Наші адвокати зможуть представити Ваші інтереси на кожному із етапів кримінальної справи.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг адвоката за статтею 302 ККУ заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація