• Prikhodko&Partners
  • Ми і ЗМІ
  • Ми і ЗМІ
  • Стаття Адвокат по статті 286 ККУ. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами
Адвокат по статті 286 ККУ. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами

«Команда експертів на вашому боці!»

Мамедова Лілія Теймурівна
E-mail
mlt@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-32

Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.

Зв'язатися зараз

Адвокат по статті 286 ККУ. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами

Час прочитання: 3 хв.

Достатньо неприємною ситуацією, яка може трапитись з будь-якою людиною, являються дорожньо-транспортні пригоди (ДТП). Найчастіше аварії відбуваються через порушення правил експлуатації транспортного засобу або правил безпеки дорожнього руху. Особливо складними являються ситуації, коли під час ДТП не тільки пошкоджується майно, а й страждають люди. В даному випадку знадобиться допомога професійних адвокатів. Якщо Вам потрібен адвокат за  статтею 286 ККУ, фахівці юридичного бюро Приходько та Партнери допоможуть Вам в цьому.

 

Законодавча база питання

Розпочнемо з того, що аварії на дорогах можуть спровокувати настання різноманітних наслідків. Серед найгірших ситуацій – загибель пасажирів, водіїв та інших учасників дорожнього руху. Якщо розглядати юридичну сторону питання, ДТП – завдані матеріальні збитки, а також шкода, нанесена здоров'ю чи життю особи/осіб.

Тепер більш детально розглянемо відповідальність, яка передбачена статтею 286 ККУ.  Адміністративна відповідальність настає у випадках, коли в результаті дорожньо-транспортної пригоди шкода була нанесена виключно автівкам, а учасники ДТП залишились живими та неушкодженими. На водія в такому випадку чекає складання адміністративного протоколу. Відповідальність – штраф або позбавлення можливості управління автотранспортом на певний час. Якщо через порушення правил дорожнього руху сталася аварія з потерпілими та загиблими, настає більш важка відповідальність, а саме: обмеження/позбавлення волі.

Якщо злочин вчинено в стані алкогольного сп'яніння, кримінальна відповідальність буде залежати від наслідків аварії: позбавлення волі від 3-х до 12-ти років, позбавлення права на управління транспортним засобом – від 3-х до 10-ти років.

 

Допомога адвокатів за статтею 286 ККУ

Якщо Вас обвинувачують за статтею 286 ККУ, важливий крок, який варто зробити, заручитись підтримкою професійних адвокатів. Адвокати Приходько та Партнери будуть Вас супроводжувати з самого початку справи та до її завершення на Вашу користь.  Ми прослідкуємо за всіма процесуальними нюансами та допоможемо максимально професійно оформити всі документи. Окрім цього, наші фахівці прослідкують, щоб всі деталі справи були правдивими (результати експертизи, показання свідків та ін.). Все це надалі буде впливати на значне пом'якшення вироку та мінімізацію покарання.

Головне пам'ятати наступне: якщо є можливість уникнути кримінальної відповідальності за статтею 286 ККУ, краще це зробити будь-яким законним способом. Це може бути, наприклад, врегулювання на досудовому етапі питання з потерпілою стороною.

Звичайно, найчастіше закон на стороні потерпілого. Однак, для компенсації, отриманої в результаті аварії, потерпілій особі треба подати цивільний позов. Для цього знадобиться підтвердження проходження лікування (квитанції, відповідні виписки з історії лікування).

Таким чином, після детального аналізу справи та збору необхідних доказів адвокати Приходько та Партнери продумують стратегії захисту клієнта. Серед найбільш поширених моделей захисту:

  • Закриття справи через доведення відсутності складу злочину або через підписання мирової угоди з потерпілими.
  • Суттєве зменшення покарання.

Запорука нашого багаторічного успіху – індивідуальний підхід до кожної конкретної справи.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг адвоката за статтею 286 ККУ заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація