• Prikhodko&Partners
  • Ми і ЗМІ
  • Ми і ЗМІ
  • Стаття Адвокат по ст. 410 ККУ – Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових, засобів пересування, військової та спеціальної техніки, а також заволодіння майном шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем
Адвокат по ст. 410 ККУ – Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових, засобів пересування, військової та спеціальної техніки, а також заволодіння майном шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем

"Іноді право - це більш мистецтво, ніж сухий закон."

Хижняк Ксенія Олександрівна
E-mail
khyzhniak@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-91

Юристка, спеціалізується на кримінальному, міжнародному кримінальному праві та міжнародному праві людини.

Зв'язатися зараз

Адвокат по ст. 410 ККУ – Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових, засобів пересування, військової та спеціальної техніки, а також заволодіння майном шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем

Час прочитання: 3 хв.

Відповідно до чинного українського законодавства, майно військового призначення зараз знаходиться під особливою охороною. Незважаючи на це, достатньо часто зустрічаються кримінальні провадження за статтею 410 Кримінального кодексу України – викрадення, вимагання, привласнення військовослужбовцями бойових припасів, зброї, засобів пересування та ін. Якщо такі дії призвели до непоправних наслідків (людські жертви, вчинення терактів) особу можна притягнути до найсуворішого покарання. Якщо Вам потрібен адвокат за статтею 410 ККУ, звертайтесь до адвокатів нашого юридичного бюро Приходько та Партнери.

 

Проблеми, пов'язані  з  кримінальними справами проти військових

В більшості випадків кримінальні провадження, які пов'язані із вчиненням воєнних злочинів військовослужбовцями, здійснюються за відсутності обвинуваченого. Особлива увага в таких справах приділяється забезпеченню основних засад дійсного кримінального провадження.

Перед захистом прав військовослужбовців, перше, з чого розпочинають адвокати Приходько та Партнери – юридичне визначення вини військовослужбовця. Відповідно до чинного українського законодавства, кожен, хто виконує військовий обов'язок, має дотримуватись розпоряджень командування.

По кожній конкретній справі слідство має обов'язково з'ясувати всі обставини тієї чи іншої справи. Однак, на практиці ситуація виглядає інакше: слідчі дії переважно зосереджуються на доведенні вини підозрюваного/обвинуваченого.

Саме тому головне завдання адвокатів – доведення безпідставності вини обвинуваченого.

Адвокати Приходько та Партнери зможуть довести наявність обставин, які примусили військовослужбовця вчинити дії, пов'язані з викраденням або привласненням зброї, бойових припасів та ін.

 

Відповідальність за статтею 410  ККУ

В статті 410 ККУ детально розписано об'єктивну сторону даного правопорушення. Все залежить від скоєного правопорушення.

Наприклад, обмеження волі терміном від 3-х до 8-ми років загрожує підозрюваному за здирництво, викрадення/присвоєння боєприпасів та інших видів зброї. Додатково в першій частині статті 410 ККУ йдеться про кримінальну відповідальність за шахрайські дії чи зловживання особою посадовим обов'язком.

Військове майно відрізняється наявністю особливого правового режиму його охорони та використання. Саме тому Кримінальний кодекс було поповнено статтею 410.

Допомога професійних адвокатів за статтею 410 ККУ

Як свідчить практика справ за статтею 410 ККУ, довести провину військовослужбовця, якого підозрюють за цією справою, не складе для слідства  ніяких труднощів. Це пояснюється тим, що всі матеріальні цінності у військовій частині знаходяться під постійним контролем. Головна мета слідства в такій ситуації – оперативне проведення всіх необхідних слідчих дій та збір доказів. Ідеальний варіант – вилучення викраденого майна.

Однак, часто виникають ситуації, коли справи за статтею 410 ККУ повністю сфабриковані. Головна мета керівництва в цьому випадку полягає в захисті своїх власних прав та інтересів. Адвокати Приходько та Партнери зможуть довести, що військовослужбовець не винен. Для цього ми проведемо всі необхідні експертизи та слідчі дії. Наші фахівці докладуть необхідних зусиль для закриття незаконного кримінального провадження за статтею 410 ККУ.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг адвоката за статтею 410 ККУ заповніть форму нижче

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація