Адвокат по ст. 187 ККУ – Розбій. Ціна допомоги адвоката у справі про розбій

«Ми гарантуємо Вам якісний та професійний захист у кримінальному провадженні!»

Непом’яща Поліна Ігорівна
E-mail
nepomiascha@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-91

Адвокат спеціалізується на кримінальному праві та кримінальному процесі, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Адвокат по ст. 187 ККУ – Розбій. Ціна допомоги адвоката у справі про розбій

Час прочитання: 3 хв.

Звичайно, сучасне суспільство не являється бездоганним. Зокрема, достатньо часто виникають ситуації, коли особа/група осіб здійснюють насильницькі дії та загрожують привласненням рухомого та нерухомого майна, яке знаходиться у власності третіх осіб. Вказані вище дії з точки зору криміналістики являються неправомірними. Вони кваліфікуються за статтею 187 ККУ, тобто, як розбій. В цій статті ми детально розглянемо, яким чином здійснюється захист інтересів підозрюваного за цією статтею. Якщо Вам потрібен адвокат за статтею 187 ККУ, фахівці нашого юридичного бюро Приходько та Партнери допоможуть Вам в цьому.

 

Відповідальність, передбачена статтею 187 ККУ

Для початку розмежуємо такі  поняття, як “розбій”, “грабіж”, “крадіжка”. Відповідно до чинного Кримінального кодексу України, розбій – один із найбільш небезпечних та тяжких кримінальних злочинів проти приватної власності. В основі розбою – поєднання бажання отримати чуже майно в поєднанні із завданням тілесних ушкоджень.

Відповідальність за розбій залежить від обставин вчинення злочину. За статтею 187 ККУ передбачено позбавлення волі строком від 3-х до 15-ти років. Додатково може застосовуватися таке покарання, як конфіскація майна. Отже, для ефективного захисту інтересів обвинуваченого знадобиться підтримка професійного адвоката.

Розбій суттєво відрізняється від грабежу та крадіжки способом вчинення злочину. Крадіжка та грабіж не передбачають застосування насильницьких дій.   В цей же час під час розбою застосовуються погрози чи насильницькі дії. З моменту нападу злочинні дії за статтею 187 ККУ вважаються закінченими. Тобто, якщо навіть правопорушник не встиг заволодіти майном третіх осіб, однак, завдав шкоду здоров'ю/життю особи, злочин буде підпадати під категорію “розбій”.

Грамотний адвокат допоможе відрізнити розбій від крадіжки та грабежу. Адвокати Приходько та Партнери зможуть правильно кваліфікувати діяння підозрюваного та за потреби доб'ються перекваліфікування злочину.

Суб'єктами злочину за статтею 187 ККУ являються:

  • Особи, які вчинили злочинне діяння вперше.
  • Особи, які вчинили злочинне діяння за попередньою змовою, у складі групи осіб.
  • Особи, які вчинили злочинне діяння не вперше.

Фактор, який суттєво посилює відповідальність за статтею 187 ККУ – незаконне проникнення в чиєсь житло.

 

Допомога адвоката у справах про розбій

Якщо Ви або Ваші близькі обвинувачуються за статтею 187 ККУ, перше, що потрібно зробити, заручитись підтримкою професійних адвокатів. Адвокати Приходько та Партнери не тільки здійснюють консультування, а й надають комплексні послуги із захисту інтересів підозрюваних/обвинувачених. Ми проаналізуємо матеріали справи та виявимо спірні моменти, пов'язані з наявними доказами та показаннями свідків. Наші адвокати зможуть вибудувати ефективну лінію захисту. Окрім цього, ми допоможемо оскаржити судові вироки у вищих судових інстанціях.

Дуже корисною допомога адвоката також являється у питаннях конструктивного діалогу зі свідками, слідчим, поліцією чи потерпілими. Окрім цього, адвокати Приходько та Партнери прослідкують за дотриманням законності дій слідчих при проведенні обшуку та інших дій представників правоохоронних органів.

Професійний юридичний супровід – запорука отримання бажаного результату у найкоротші терміни.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг адвоката за статтею 187 ККУ заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація