АБ «PRIKHODKO&PARTNERS» виявило корупційний факт!  Розпочато кримінальне провадження щодо посадових осіб КП  «Володимирський ринок»!

"Є тільки один єдиний спосіб дізнатися про недоліки реклами - запитати у клієнта. Це істина в останній інстанції".

Новіков Владислав Вікторович

Спеціаліст у сфері інтернет-маркетингу, реклами, контенту

Зв'язатися зараз

АБ «PRIKHODKO&PARTNERS» виявило корупційний факт! Розпочато кримінальне провадження щодо посадових осіб КП «Володимирський ринок»!

Час прочитання: 3 хв.

«07» вересня 2017 року на електронному майданчику системи державних закупівель «Prozzoro» проходив аукціон із закупівлі юридичних послуг за державні кошти.

Відповідно до інформації розміщеної в системі електронних закупівель ProZorro, замовником «Комунальне підприємство «Володимирський ринок» було проведено закупівлю ID UA-2017-08-31-000438-с, предмет закупівлі «Юридичні та адвокатські послуги» код CPV ДК021:2015:79100000-5.

Рішенням № 64 постійно діючої комісії КП «Володимирський ринок» з питань ціноутворень та закупівель від 12.09.2017 року відхилено пропозицію кандидата Адвокатське бюро «PRIKHODKO&PARTNERS» та визнано переможцем ТОВ «Юридична фірма «ШЕЛТІ», яка є пов’язаною особою відносно Замовника та співпрацювала з Замовником у 2017 році (договір № 10/11-1-17 від 09.02.2017 року).

Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII із змінами та доповненнями (далі – Закон) переможцем аукціону визнається особа, яка заявила найнижчу (найменшу) ціну.

Замовник дискваліфікував Учасника аукціону АБ «PRIKHODKO&PARTNERS» без надання пояснень, незрозуміло надані документи Учасника не відповідають кваліфікаційним вимогам, незважаючи на те, що учасник надав всі необхідні документи згідно умов тендерної документації та заявив найменшу цінову пропозицію.

Службові особи Комунального підприємства «Володимирський ринок» зловживаючи своїм службовим становищем, чітко розуміючи різницю між реальною вартістю надання юридичних послуг по даному тендеру та розміром коштів виділених з державного бюджету України, діючи групою осіб із змовою з Виконавцем, якого визначено переможцем та з яким раніше вже існували схожі стосунки, вчинили розкрадання державних коштів шляхом їх розтрати, а саме передачі третім особам для задоволення їх корисливих інтересів.

Розмір заподіяної шкоди складає: 35 900 грн. (сума коштів згідно укладеного договору) – 35 900 грн. Х 12 місяців = 430 800 грн.

Заволодіння бюджетними коштами в сумі 430 800 грн. відбулося шляхом зловживання службовими особами КП «Володимирський ринок» своїм службовим становищем, які обертають державні кошти на свою користь через третіх осіб, а саме через ТОВ «Юридична фірма «ШЕЛТІ», які у змові з керівництвом КП «Володимирський ринок» визнані переможцем тендерних закупівель. У зазначений спосіб службові особи КП «Володимирський ринок» заволоділи державними коштами, щодо яких в силу своєї посади службові особи КП «Володимирський ринок» наділені правомочністю управління чи розпорядження бюджетними коштами через третіх осіб.

З урахуванням зазначеного, в діях службових осіб Комунального підприємства «Володимирський ринок», а саме голови, заступника та членів тендерного комітету з електронної закупівлі UА-2017-08-31-000438-с, на надання послуг з юридичного консультування та юридичного представництва, код ДК 021:2015:79100000-5 та посадової особи, яка підписала договір, вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого частиною 2 статті 191 КК України, а саме розтрати бюджетних коштів шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненні в особливо великих розмірах та організованою групою.

14.09.2017 року на підставі вищевикладеного АБ «PRIKHODKO&PARTNERS» було направлено до Голосіївського управління поліції ГУ НП у м. Києві заяву про вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 статті 191 КК України.

Ухвалою від Голосіївського районного суду міста Києва від 13.10.2017 року, справа №752/19620/17, суд зобов'язав уповноважену особу Голосіївського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення за заявою Адвокатського бюро «PRIKHODKO&PARTNERS» від 14.09.2017 року відносно посадових осіб Комунального підприємства «Володимирський ринок» щодо вчинення ними кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.191 КК України не пізніше 24 годин після отримання ухвали.

АБ «PRIKHODKO&PARTNERS» принципове в позиції відкритості та об'єктивності проведення тендерів, у зв'язку з чим буде вжито максимум зусиль з метою притягнення до кримінальної відповідальності винних у вчиненні злочину осіб!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація