"Бережемо найголовніше: Ваш час, Ваші нерви, Ваші гроші."

Ворожбітова Кристина Юріївна

Головний Бухгалтер

E-mail
vorozhbitova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-10

Провідний фахівець з досвідом практичної діяльності в галузі економіки та бухгалтерського обліку

Зв'язатися зараз

8 000 ГРИВЕНЬ ДЛЯ ФОП ТА ПРАЦІВНИКІВ

 Юридична компанія «Приходько та партнери» продовжує інформувати бізнес про фінансові можливості та конкретні дії, що пов’язані із запровадженням карантинних обмежень внаслідок розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19. Цього разу статтю присвячено порядку отримання фінансової допомоги фізичними особами-підприємцями та найманими працівниками.

 Тож, проголосовані Верховною Радою України та підписані Президентом України Закони України № 4429, № 4430 і №4431 набрали законної сили і перейшли у практичну площину, що свідчить про початок етапу подачі заяв на отримання фінансової допомоги. Разом з тим, є ряд критеріїв на які потрібно звернути увагу.

Куди звертатися?

 Для отримання фінансової допомоги Ви можете звернутися до порталу ДІЯ просто перейшовши за посиланням. Для цього Вам потрібно скористатися лише електронним цифровим підписом. Або ж завантажити аналогічний мобільний застосунок.

Який розмір допомоги?

 Відповідно до затверджених норм, розмір допомоги складає 8 000 грн., які виплачуються одноразово.

Хто може отримати?

 Звернутися для отримання одноразової допомоги можуть наймані працівники, що через запроваджені карантинні обмеження втратили заробітну плату, а також фізичні особи-підприємці окреслених КВЕДів. КВЕДи Ви можете переглянути за посиланням. Основною умовою є те, що такий КВЕД має бути у Вас основним.

 Якщо Ви ФОП, то також повинні відповідати наступним критеріям:

  • з моменту державної реєстрації пройшло понад 3 місяці;
  • Вами сплачено ЄСВ за не менш, ніж 3 місяці у 2020 році;
  • не є одночасно ФОП і найманим працівником.

Якщо Ви найманий працівник, то також повинні відповідати наступним критеріям:

  • роботодавцем за Вас нараховано за 3-й квартал 2020 року ЄСВ;
  • середня заробітна плата не перевищує 30 000 грн.;
  • не є сумісником.

Коли подавати заяву?

 Заява на виплату допомоги подається до 21.12.2020 року включно. При цьому на порталі ДІЯ вказано, що така заява може бути подана до 31.12.2020 року.

 Коли надійде допомога?

 Якщо Ви правильно заповнили заяву, то одноразова допомога надійде на Ваш картковий рахунок до 31.12.2020 року.

 Разом з тим, якщо при перевірці заяви виявиться невідповідність умовам отримання виплати, Ви отримаєте сповіщення про відмову. Отримання відмови не перешкоджає повторному зверненню.

 Варто звернути увагу, що Вам потрібно в заяві вказати номер банківського рахунка, на який здійснюватиметься зарахування у формі IBAN. Одноразова допомога виплачується виключно на банківський рахунок. Номер IBAN Ви зможете у будь-якому відділенні Вашого банку або за допомогою сервісів онлайн-банкінгу.

 Якщо у Вас виникли труднощі з отриманням допомоги – звертайтеся до юридичної компанії «Приходько та партнери», ми з радістю Вам допоможемо. Крім того, наші юристи, адвокати та бухгалтери надають послуги комплексного супроводу бізнесу, тому ми можемо стати Вашим надійним юридичним партнером.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація