Фото: 10 порад по написанню бізнес плану

"Наша робота — витончені стратегії успіху, що відкривають двері до фінансових ресурсів."

Грицай Микола Ігорович

Керівник відділу грантів та залучення інвестицій

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз

10 порад по написанню бізнес плану

Час прочитання: 2 хв.

Написання ефективного бізнес-плану для отримання гранту є однією із ключових складових успішної заявки на фінансову підтримку як від держави, так і від міжнародних організацій. Він має бути деталізованим та переконливим, щоб показати основні переваги вашого проекту. У даній статті ми надамо 10 порад, які допоможуть вам написати успішний бізнес-план для отримання гранту.

Фото: 10 порад по написанню бізнес плану

  1. Вивчення актуальних грантових програм. Ретельно ознайомтеся з вимогами, критеріями відбору та обмеженнями, що стосуються грантових програм. І після аналізу програм оберіть ту, яка на вашу думку найкраще підходить до цілей вашого проекту.
  2. Розуміння мети та цілей грантової програми. Кожна грантова програма має свою специфіку та основні цілі на які планується виділяти кошти. Вивчивши їх детально ви зможете модернізувати свій бізнес-план, відповідно до вимог обраної вами грантової програми.
  3. Опис продукту. Опишіть основні характеристики, функції та переваги вашого продукту або послуги. Опис повинен показати потенційному грантодавцю чому кошти повинні бути виділені саме вам.
  4. Визначте в чому головна особливість вашого проекту та яка його кінцева ціль. На цьому етапі слід чітко розуміти, як ваший проект може розв'язати проблему, яку інші не здатні вирішити. Це допоможе виділити ваш проект серед інших і продемонструвати його унікальність та цінність.
  5. Чіткість та структурованість. Бізнес-план повинен бути викладений в логічній послідовності, з чіткою структурою. Кожен розділ повинен містити відповідну інформацію та бути лаконічним і зрозумілим.
  6. Опишіть свою організацію: Зробіть короткий огляд вашої компанії, включаючи її місію, цінності та досягнення, а також свою команду. За рахунок цього ви надасте впевненість в тому, що ви маєте необхідні знання, досвід та ресурси для реалізації проекту.
  7. Розробіть реалістичний план дій реалізації вашого проекту. Викладіть послідовність кроків, необхідних для реалізації проекту. Зазначте терміни виконання кожного етапу та визначте відповідальних за це осіб.
  8. Соціальний вплив вашого проекту. Вкажіть, як ваша діяльність впливає на соціальну сферу і сприяє розвитку громади в цілому.  Це може проявлятися в тому, що ви створюєте нові робочі місця, не забруднюєте навколишнє середовище тощо.
  9. Фінансові показники. У вашому бізнес-плані необхідно відобразити прогнозовані доходи та витрати. Зазначте, як саме грантові кошти будуть використані та в якому обсязі.
  10. Ефективна презентація. Її основна мета - це зацікавити та переконати грантодавця у важливості вашого проекту, показати його потенціал та привабливість для інвестування. Презентація повинна бути зосереджена на ключових моментах вашого бізнесу.

Якщо вам необхідна допомога у написанні бізнес-плану для отримання грантової програми, то звертайтесь до юридичної компанії “Приходько та партнери”. Наша команда має багаторічний досвід у написанні бізнес-планів та успішної участі в грантових програмах.

Ми глибоко розуміємо вимоги та критерії, які встановлюють грантодавці, та допоможемо вам створити професійний бізнес-план, який максимально відповідатиме вимогам програми, в якій ви плануєте брати участь. Звертайтесь!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Керівник відділу грантів та залучення інвестицій

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація