Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!

Приходько Андрій Анатолійович
E-mail
advokat@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ “ПРИХОДЬКО ТА ПАРТНЕРИ” СВЯТКУЄ СВОЄ П’ЯТИРІЧЧЯ!

Шановні клієнти, колеги та партнери!

Юридична компанія «Приходько та Партнери» має приємну нагоду зробити першу пам’ятну відмітку на шляху свого розвитку – відзначити 5-річчя на ринку юридичних послуг України.

Насправді – це багато! Бо саме у ці п’ять років пройшли докорінні трансформації правової сфери: активна діджиталізація, впровадження «електронного суду», отримання ряду послуг через держ. портал «Дія», виокремлення нових практик, зокрема – IT-право, Дью Ділідженс, Комплаєнс, Форензік. І ми зуміли потужно влитися в цей потік нововведень та нових юридичних сервісів.

Ми успішні, бо дотримуємося трьох принципів:

  • робота на результат;
  • репутація – найвища цінність;
  • вирішення всіх правових проблем клієнтів в одному місці – у стінах нашого офісу.

Нагода для свята є, бо за ці п’ять років модель командної роботи – зуміла повністю виправдати себе . Сильний лідер (Андрій Приходько), об’єднує навколо себе кращих профільних фахівців. На разі нас близько 30, і ми можемо вирішити практично будь-яку проблему людини з законом, чи виконати запит на розв’язання будь-якого правового питання. Можливості надання юридичної допомоги сягають далеко за межі України, бо ми уклали меморандуми про співпрацю з багатьма успішними юридичними компаніями за кордоном.

Наша гордість – це клієнти. Деякі з них відносяться до категорії VIP, тобто це люди, що мають вагу у політиці чи підприємництві, в шоу-бізнесі чи управлінській діяльності. Надаючи правову підтримку таким особам, ми нерідко маємо справу з надскладними челленджами. Проте успішне вирішення таких завдань піднімає нас на сходинку вище з-поміж топових учасників ринку юридичних послуг нашої країни.

Після пройденого шляху у п’ять років ми заслуговуємо на привітання, бо стали для когось друзями та цінними порадниками. Ми захищаємо не просто майнові інтереси або об’єкти інтелектуальної власності – ми захищаємо безпечне життя та становище наших клієнтів у суспільстві, спокій, впевненість, ділову репутацію, честь та гідність.

Своєю роботою наша команда заперечує постулат: «Адвокат не може гарантувати клієнту результат». Ми працюємо завжди саме на результат, шукаємо вихід з ситуації в законах, в комунікації з представниками правоохоронних органів, в судовій практиці, в досвіді іноземних колег.

На крок попереду – це про нас. Протягом п’яти років ми чимало разів були попереду. А далі – більше!

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація