Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!

Приходько Андрій Анатолійович
E-mail
advokat@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ЮК «ПРИХОДЬКО ТА ПАРТНЕРИ» – НОМІНАНТ ПРЕСТИЖНОГО БРИТАНСЬКОГО БІЗНЕС-РЕЙТИНГУ

Послуги юридичної компанії «Приходько та Партнери» орієнтовані на міжнародний ринок та відповідають високим європейським стандартам. Саме тому нещодавно ми потрапили в поле зору британського бізнес-рейтингу Achievements Forum. Компанію номінували на включення до ТОП-100 «European Quality» серед представників бізнесу зі Східної Європи та Чорноморсько-Каспійського регіону.

Чому нашу компанію помітили?

Номінантів щороку ретельно відбирає професійна дослідницька група Achievements Forum. Рейтингове дослідження охоплює опитування експертів, аналіз ЗМІ, соціальних мереж, інтернет-простору, новин та відкритої статистики, а також рекомендації органів влади, громадських організацій, установ, торгово-промислових палат, галузевих асоціацій та спілок. Юридична компанія «Приходько та Партнери» вийшла в лідери за результатами цього дослідження.

Яким критеріям відповідають номінанти Achievements Forum?

В бізнес-рейтингу Achievements Forum (Велика Британія) номінуються компанії, що відповідають наступним критеріям:

  • Впроваджують сучасні системи управління якістю;
  • Займають сильні позиції на національному ринку;
  • Розвивають міжнародні зв’язки шляхом участі у конференціях, виставках, ярмарках та важливих регіональних проектах;
  • Отримують національні, регіональні та міжнародні сертифікати, пільги, патенти та галузеві специфікації, включаючи міжнародні системи якості;
  • Зосереджені на клієнтах та мають від них позитивні відгуки;
  • Пропонують конкурентоспроможні та якісні товари/ послуги, постійно оновлюють та розширюють свої пропозиції;
  • Займають високі позиції в інвестиційному рейтингу та потенційно привабливі для інвесторів.

Про Achievements Forum

Achievements Forum – престижна платформа для міжнародної спільноти, а церемонія нагородження лауреатів – велика подія в корпоративному та академічному календарі, яка збирає керівників компаній, ректорів університетів та видатних лідерів з більш ніж 30 країн світу. Найефективніші отримують за свої досягнення нагороди. Проходить церемонія у Лондоні вже 10 років поспіль. Останні два роки участь номінантів можлива у онлайн-форматі.

Команда фахівців ЮК «Приходько та Партнери» пишається відзнакою, та готова працювати ще більше на зміцнення свого міжнародного статусу.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація