Фото: КОНСУЛЬТАНТ – СЕРЕД ЛІДЕРІВ LEGALTECH В ДІЯ.CITY

«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

КОНСУЛЬТАНТ – СЕРЕД ЛІДЕРІВ LEGALTECH В ДІЯ.CITY

Час прочитання: 1 хв.

15 лютого 2023 року відбувся урочистий захід з нагоди святкування першого року роботи Дія.City

Рівно рік тому до Дія.Сity зайшли перші 55 компаній, серед яких і ТОВ «Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ». Сьогодні резидентів вже 451 – кожна п’ята ІТ-компанія України користується перевагами простору. Як зазначив Михайло Федоров – результати резидентів, навіть в умовах війни, вражаючі.

Міністр підвів підсумки, обговорили проблеми та визначили подальші кроки для розвитку простору. Дія.Сity – це яскравий приклад співпраці держави та бізнесу. Нам дійсно важливо мати фідбек від наших резидентів, працювати разом над удосконаленням простору та підтримувати один одного. Все для того, щоб завжди бути в контакті з індустрією.

Ми пишаємось, бути частиною найбільш прогресивної спільноти та очолювати український legaltech.

Сьогодні КОНСУЛЬАНТ найбіліший український юридичний маркетплейс, який поєднує понад 500 адвокатів та юристів і понад 12 тис користувачів.

На сервісі запропоновано понад 100 типових послуг, 500 типових документів та можливість скористатись індивідуальною послугою, яка розробляється під конкретного клієнта.

Послуги доступні за посиланням https://consultant.net.ua/services

В партнерстві з благодійними фондами, меценатами та українськими компаніями, консультант оплатив понад 3.5К консультацій українцям, які доступні за посиланням https://consultant.net.ua/statti

У нас також, амбітні плани на новий рік. Засновник проекту КОНСУЛЬТАНТ анонсував найближчі плани:

Найближчим часом будемо презентувати «СКАНЕР» - функцію в мобільному додатку, яка в автоматичному режимі буде виявляти юридичні проблеми у кожного користувача (штрафи, рейдерство, перевірки, судові процесі та багато іншого) і відразу пропонувати вирішення в 2 кліки. Мобільний додаток стане незамінним помічником кожного українця!

Також, в найближчій перспективі – реєстрація компанії в Варшаві, плануємо вихід на міжнародні ринки та просування нашого українського бренду за кордон.» - Андрій Приходько

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація