Компанія “Приходько та Партнери” увійшла в ТОП-20 юридичних компаній Києва за рейтингом Ukrainian Business Award

«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Компанія “Приходько та Партнери” увійшла в ТОП-20 юридичних компаній Києва за рейтингом Ukrainian Business Award

Час прочитання: 1 хв.

Ми маємо честь оголосити, що юридична компанія "Приходько та Партнери" отримала визнання та почесне місце у рейтингу ТОП-20 юридичних компаній Києва за рейтингом Ukrainian Business Award. Це досягнення є результатом наполегливої праці нашої висококваліфікованої команди та нашої невичерпної пристрасті до надання якісних юридичних послуг нашим клієнтам.

"Приходько та Партнери" завжди прагне надавати клієнтам найвищий рівень обслуговування та компетентної підтримки у всіх сферах нашої юридичної діяльності. Це ще раз підтверджує, що наша команда складається з професіоналів, які мають багаторічний досвід у різноманітних сферах права.

Саме новини висвітлюють усі сторони діяльності компанії. І лідером по позитивним згадуванням в данному рейтингу стала юридична компанія Prikhodko & Partners - 1 місце!

Також, ми зайняли 3 місце серед усіх юр. компаній по % гарних відгуків про нас та нашу роботу! Важливо відмітити, що ми посіли почесне третє місце по кількості співробітників та партнерів у нашій компанії!

Цей рейтинг відображає важливість та різноманітність юридичних компаній в Києві, їхню готовність вирішувати складні юридичні питання та надавати високоякісні послуги своїм клієнтам. На основі зібраних даних, наша юридична компанія зайняла 6-е місце серед усіх юридичних компаній Києва!

Як завжди, "Приходько та Партнери" залишається відданою місії надання правової допомоги, щоб сприяти успіху наших клієнтів у складних ситуаціях та завданнях. Будь-які правові потреби — наш пріоритет.

Дякуємо всім нашим клієнтам та партнерам за довіру та підтримку. Ми завжди готові продовжувати допомагати вам досягати ваших юридичних цілей.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація