Фото: БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА ПІДТРИМКА КИЇВЩИНИ

«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

БЕЗКОШТОВНА ЮРИДИЧНА ПІДТРИМКА КИЇВЩИНИ

Час прочитання: 2 хв.

Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ продовжує свою волонтерську діяльність – 26 бордів на території Київщини зі спеціальним QR-кодом для безкоштовних консультацій.

КОНСУЛЬТАНТ – кращий юридичний онлайн сервіс України. Сьогодні мобільним застосунком КОНСУЛЬТАНТ користується вже понад 11.5 тис громадян, щоденно ми надаємо понад 100 консультацій (https://consultant.net.ua/statti ).

Сьогодні найбільшою проблемою в сфері забезпечення прав та інтересів, відстоювання законних прав українців є низький рівень правової інформації, як діяти в проблемній ситуації, куди звертатись, щоб захистити свої права. В умовах воєнного стану питання правової освіченості постало гостріше для українців, особливо для внутрішньо переміщених осіб. Це пов’язано з динамічним збільшенням порушень прав громадян.  В основному це стосується питань: виїзду за кордон, отримання соціальних виплат для ВПО, компенсації пошкодженого та зруйнованого майна, отримання необхідних документів тощо. Концепція проєкту полягає в наданні безкоштовних консультацій та безкоштовних шаблонів документів для соціально незахищених верств населення за допомогою використання Юридичного Маркетплейсу КОНСУЛЬТАНТ. Дана категорія населення зможе отримати онлайн консультацію, замовити запропоновану спеціалістом послугу для вирішення своєї проблеми, а також зручно через застосунок контролювати виконання послуги.

Впровадження проекту вирішить проблему низького рівня правової інформації українців, забезпечить дотримання їх прав, свобод та інтересів, убезпечить їх від порушення державними органами та іншими організаціями, наддасть змогу ВПО відстоювати свої законні інтереси. Населення стане більш обізнаним в галузі права та буде знати до кого звертатись за юридичними консультаціями.

Оскільки стале відновлення України базується також на принципах верховенства права, гуманізму та захисту прав, свобод та інтересів її громадян, то наш проект сприятиме непорушності цих засад, удосконалить правову складову відновлення України. ВПО являється незахищеною верствою населення і сьогодні становить більше 6 млн осіб, тому їх захист потребує більшої уваги, на що і буде спрямована наша ініціатива.

Створена реферальна система консультацій та шаблонних документів, функціоналу сервісу,  рекламне просування безкоштовних консультацій та документів на різних таргетованих майданчиках для різних категорій населення, зокрема незахищених верств населення роблять нас кращими юристами адвокатами України.

«Завдяки підтримці наших меценатів, партнерів та юристів нам вдалось поширити нашу юридичну волонтерську ініціативу ще більше.

Сьогодні жителі Київщини зможуть отримати по 3 якісних професійних юридичних консультацій в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ, які оплачують меценати та партнери. Це наш вклад в перемогу та підтримку українців!»
- Андрій Анатолійович Приходько, адвокат, д.ю.н., засновник ЮМ КОНСУЛЬТАНТ.

 

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація