Держбюджет недоотримає 250 млн. грн через зрив приватизації ВОЛИНЬТОРФ!

«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Держбюджет недоотримає 250 млн. грн через зрив приватизації ВОЛИНЬТОРФ!

Час прочитання: 2 хв.
Приходько Андрій Анатолійович - prikhodkov4 1

Держбюджет недоотримає 250 млн. грн через зрив приватизації ВОЛИНЬТОРФ!

Автор

Приходько Андрій Анатолійович

У понеділок, 13 листопада, за участі Андрія Приходько у пресцентрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбулась пресконференція на тему "Державний бюджет під час воєнних дій може недоотримати 250 млн грн через зрив законної приватизації держпідприємства на Волині: як працюють місцеві корупційні схеми".

Учасники:
- керуючий партнер юридичної компанії "Приходько та Партнери" Андрій Приходько;
- акціонер ТОВ "Агробіостандарт" Костянтин Бровченко;
народний депутат України VII скликання Сергій Аверченко.

Костянтин Бровченко, інвестор і власник ТОВ «АГРОБІОСТАНДАРТ», розповів, що ДП «Волиньторф» добуває торф та переробляє з нього вугілля: «Тобто це замінник звичайного вугілля, це паливо для домівок, котелень тощо. Ми знаємо, що в кожній корупції є свої імена та прізвища. У 2016 році біля ДП була створена установа «Волиньприродресурс», ініціатором створення якої був Анатолій Капустюк. Він та його покровителі створили це підприємство, забрали на Волині всі ліцензії по торфу, а також усі ліцензії, які були на той час, по бурштину та міді. Таким чином вони не дали можливість ДП «Волиньторф» узяти собі ліцензії, тому ДП було змушено з ними працювати на кабальних умовах».

За його словами, ціна на сьогодні на ринку за 1 т торфу становить 5000 грн. Однак ДП «Волиньторф», не маючи ліцензії, переробляє сировину «Волиньприродресурс» та продає по 2000 грн за 1 т торфу. Пан Бровченко вказав, що це означає, що «Волиньприродресурс» своєю чергою через підставні компанії далі продає його населенню та різним підприємствам.

«Якщо говорити конкретніше, то мова йде про 100 млн грн як мінімум. Це ті гроші, які крадуться щороку на цьому підприємстві», – сказав він.

Акціонер розповів, що на початку про ДП «Волиньторф» ніхто взагалі нічого не знав до 20 вересня цього року, оскільки ТОВ вивчало підприємство «Рівнеторф», але програло на аукціоні. Після цього в ТОВ звернули увагу на ДП «Волиньторф». На думку пана Бровченка, завданням корупціонерів було спочатку максимально продовжити строк «сидіння на цьому підприємстві»: «Вони робили всі потуги, щоб це підприємство було знято з приватизації. Це і звернення місцевих рад, і винесення на Кабмін тощо, тобто вони робили все, щоб це підприємство залишилося державним і вони далі могли продовжувати свою діяльність».

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація