Узаконення самовільного будівництва

Потрібно перепланувати приміщення чи зробити його реконструкцію? – Юристи нашої компанії допоможуть!

Дзвоніть:

+38 073 007 44 02

Чи залиште свої контактні дані:

Перейти за посиланням

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПОСЛУГУ

До самобудів слід відносити нерухомість, яка зведена без дозвільних документів, з недотриманням стандартів та будівельних норм. Такими можна вважати будинок, який споруджено без дозволу, на неоформленій землі, прибудова до будинку, надбудови (додаткова кімната, балкон, мансарда), самовільне перепланування квартири з порушенням несучих конструкцій.

Таким чином, якщо ви зайнялися самовільним будівництвом, то майте на увазі, що ви не зможете отримати право власності на нього – об’єкт необхідно спершу узаконити. Тільки після проведення цієї процедури ви можете отримати законне право власності на самовільно побудовану нерухомість.

ПРИЧИНИ, ЩОБ УЗАКОНИТИ САМОВІЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО

ПОРЯДОК УЗАКОНЕННЯ САМОВІЛЬНОЇ ЗАБУДОВИ

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ УЗАКОНЕННЯ ПЕРЕПЛАНУВАННЯ:

Для узаконення самовільної забудови пакет документів і алгоритм дій будуть відрізнятися, як і терміни, а також вартість послуги.

Фахівці юридичної компанії «Приходько та партнери» забезпечують повний супровід документального оформлення нового або самовільно побудованого будівництва. Питанням займаються відразу кілька фахівців, серед яких: юрист з нерухомості, землевпорядник, інженер з технічної інвентаризації, інженер з технічного обстеження.

Цікавить ціна робіт та інші подробиці – телефонуйте нам вже зараз!

Поділіться в