Правовий супровід при проведенні слідчих дій (обшук, виїмка, допит, слідчий експеримент)

Слідчі дії – це процесуальні дії, здійснювані для збирання, дослідження і перевірки доказів. Вони носять пізнавальний характер і мають процесуально-правову природу.
Іноді діяльність слідчих та оперативних органів стосується підозрюваного, а також організації та громадян, які чимось причетні до даного процесу. Адвокат для захисту в такому випадку найкраще допоможе відстояти ваші інтереси. Наприклад, захист під час проведення обшуків та захист під час проведення вилучення майна допоможе припинити неправомірні дії слідчих органів по відношенню до вас.

 

 

Захист прав та інтересів підозрюваних та обвинувачених у кримінальному провадженні полягає у тому, щоб перешкодити притисненню інтересів фізичної особи та організації, а також понесення можливих збитків.

 

 

Звернувшись по допомогу до адвоката на досудовому слідстві, ви отримаєте оперативну грамотну юридичну допомогу та підтримку для того,щоб унеможливити виникнення проблем та знизити негативний ефект при затриманні, забезпечити кращий захист та допомогу на будь-якому з етапів ведення справи.

 

ОПЛАТА:
Погодинна оплата за фактично витрачений час (500 грн./час роботи адвоката або 200 грн./час роботи юриста).

 

Фіксована ціна за певний комплекс послуг/реалізацію проекту (від 10 000,00 грн.).

 

Фіксована абонентська місячна плата (від 2 000,00 грн.).

Поділіться в