Передача заяв фізичних і юридичних осіб іншим особам

 

Передача заяви вчиняється для забезпечення доказів на випадок судового розгляду та необхідності юридичного підтвердження певних фактів або дій.

 

Для надання передачі заяви потрібні наступні документи:

  • Паспорт заявника;
  • Ідентифікаційний код заявника

 

Передача заяви є серед загального переліку нотаріальних дій. Найчастіше така нотаріальна дія учиняться в разі необхідності повідомлення співвласників про майбутній продаж частини загального нерухомого майна для реалізації ними права переважної купівлі.

 

Можливі також випадки передачі заяви довірителем своєму повіреному для скасування дії доручення або ж заяви орендодавця орендарю про припинення дії договору оренди нерухомості та звільнення об’єкта.

 

Також передача заяв може здійснюватися з метою збору засновників господарських товариств для проведення загальних зборів та визначення кола питань.

 

У даному контексті передача заяви нотаріусом практично виключає оспорювання певної події або дії на тій підставі, що зацікавленим особам не було відомо про наміри заявника.

 

Зазначені заяви приймаються нотаріусом для передачі громадянам, підприємствам, установам чи організація за умови, що у тексті заяви відсутня аморальна або протиправна інформація, а також відомості, що порочать честь і гідність людини.

 

За детальнішою інформацією звертайтесь  до наших юристів.

 

Поділіться в