Оформлення тендерної документації

  • Вибір і реєстрація особистого кабінету на акредитованих майданчиках;
  • Безперервний моніторинг появи нових профільних закупівель;
  • Аналіз оголошень про державні закупівлі на предмет їх відповідності законодавству;
  • Підготовка тендерної документації по всім відкритим профільним закупівлям;
  • Збір необхідних довідок та витягів.

Як це працює?

  • Замовлення послуги on-line
  • Отримання юридичної консультації і аналізу документів
  • Заключення договору
  • Гарантоване оформлення тендерної документації

Думка експерта:

PRIKHODKO&PARTNERS – це юридична компанія, що спеціалізується на обслуговуванні учасників публічних закупівель. Ми даємо можливість економити кошти, на обладнанні робочого місця штатного юриста, виплаті заробітної плати, податків і різних видів зборів. Наша репутація – підтверджена успішним досвідом проведення, більш як 100 тендерних закупівель, різних видів.

Оформлення тендерної документації – це складний юридичний процесс. Ми створюємо найкращі умови, для позитивного результату, що передбачають наступні етапи виконня:

1 – укладання договору. Наші умови договору – вважаються кращими, як за українськими, так і за міжнародними стандартами.

2 – пошук тендерів. Щодня, спеціалісти нашої компаніїї, відбирають найкращі пропозиції тендерів, згідно профілю Вашої діяльності.

3 – аналіз тендеру. Ви отримуєте розгорнутий аналіз тендеру, з указанням необхідності всіх документів і вірогідності проведення такого тендеру.

4 – підготовка тендерної документації. Підготовка документів і подача тендерної пропозиції. Ключовий етап роботи. Ми готуємо пакет тендерної документації. Перевіряємо актуальність всіх довідок. Передаємо вам архів, готовий для завантаження на тендерній майданчику.

5 – проведення аукціону. Ми використовуємо успішний досвід проведення аукціонів, в державних закупівлях і розставляємо ходи найкращим чином.

6 – оскарження рішення. В разі негативного результату проведення аукціону, наші спеціалісти, в найкорочший термін, оскаржать рішення переможця, що дає підставу дискваліфікації конкурентів.

 Микола Сперисенко

Умовна ціна послуги оформлення тендерної документації – від 1000 грн;

Умовні терміни – від 2 робочих днів;

З’ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

ОТРИМАЙТЕ ВІДПОВІДІ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:

+38 044 499 00 15

+38 093 007 44 00

Поділіться в