Оскарження результатів закупівлі

  • Підготовка вимоги до замовника;
  • Оформлення та подання скарги, до Антимонопольного комітету України;
  • Підготовка заяв на портал DoZorro і в медіа-центр розслідувань Prozorro;
  • Судове оскарження результатів публічної закупівлі;

Як це працює?

  • Замовлення послуги on-line
  • Отримання юридичної консультації і аналізу документів
  • Заключення договору
  • Отримання результативного оскарження

Думка експерта:

Скарга в державних закупівлях – це документ, який подається учасником тендеру в Антимонопольний комітет України (АМКУ). Згідно з українським законодавством, скарга подається, якщо учасника не влаштовують умови тендеру чи рішення замовника щодо переможця в закупівлі.

Оскаржувати тендери можуть фізичні чи юридичні особи з метою захисту своїх прав та  інтересів. Скаржитися можна на рішення, дії чи бездіяльність замовника, внаслідок яких були порушені законні права чи інтереси скаржника.

Електронна скарга подається через торговельний онлайн-майданчик прямо до Антимонопольного комітету України. Останній розміщує її в своїй базі. Кожна скарга, внесена в реєстр, має свою реєстраційну карту.

Найтиповіші помилки скаржників: некоректна подача та неправильне написання скарги. Подавати скаргу можна лише в електронному вигляді, а  не письмово чи особисто. Під час написання скарги треба бути уважним та дотримуватися основних умов подачі документа. Якщо ви заповните скаргу неправильно, її не приймуть до розгляду. Тому запам’ятайте послідовність дій: уважно заповнити форму скарги, вказати всю необхідну інформацію, оплатити подання, прикріпити квитанцію про оплату до загального пакету документів, надіслати все через електронний майданчик. Важливо також подати скаргу в установлені законом часові межі.

Микола Сперисенко

Умовна ціна послуги оскарження результатів закупівлі – від 6000 грн;

Умовні терміни – від 2 робочих днів;

З’ЯВИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

ОТРИМАЙТЕ ВІДПОВІДІ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:

+38 044 499 00 15

+38 093 007 44 00

Поділіться в