Нестандартний підхід до вирішення проблеми – наша перевага, що дає позитивні результати

До адвокатського бюро звернулась Товариство з обмеженою відповідальністю “ІНВІД-ПРО” з метою повернення від боржника коштів за поставлений товар.

В результаті перевірки боржника було встановлено, що останній являється неплатоспроможним (відсутність коштів на рахунках, відсутність майна, тощо). Більшість юристів визначили справу як таку, що не має перспективи, так як наявні цивільно правові відносини, і стягнення боргу через виконавчу службу не дасть позитивного результату.

Комплексний підхід адвокатів нашої компанії до вирішення проблеми дав можливість встановити в діях директора компанії-боржника склад кримінального правопорушення передбаченого ст. 190 КК України.

Адвокатським бюро “ПРИХОДЬКО ТА ПАРТНЕРИ” підготовлено заяву про вчинення злочину та направлено до Поліції. За результатами розгляду заяви відомості внесено до ЄРДР за № 12017100100007157.

В рамках вказаного кримінального провадження адвокатами готуються процесуальні документи з метою вчинення слідчих та процесуальних дій спрямованих на притягнення до кримінальної відповідальності винної особи.

У випадку не надходження потрібної інформації на адвокатські запити, готуються клопотання до Слідчих суддів, які успішно задовольняються (див. зображення). Завдяки професіоналізму та нестандартному підходу, в кінцевому результаті директора, який уклав угоду і не виконав зобов’язання буде притягнуто до кримінальної відповідальності і відшкодовано шкоду нашому клієнту.

 

Поділіться в