06.02.2017 ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЇ УКРАЇСЬКИХ ПРАВНИКІВ» ПРОВЕЛА ПОЗАЧЕРГОВИЙ З’ЇЗД.

ВГО «Асоціація українських правників» має найбільшу історію серед усіх асоціацій юристів в Україні. З початку свого заснування Ассоціація сприяє розбудові в Україні суверенної, незалежної, демократичної правової держави та громадянського суспільства.
Асоціація організовує та проводить теоретичні та науково-практичні конференції, диспути, сприяє створенню сучасної нормативно-правової бази, її підтримці та інформаційно-аналітичному забезпеченню. ВГО АУП також бере участь у розповсюдженні аналітичних, наукових, інформаційних матеріалів, експертних висновків. Організація підтримує міжнародні зв’язки, укладає міжнародні угоди, бере участь у здійсненні заходів, що не суперечать міжнародним зобов’язанням України та чинному законодавству, підготовлює та поширює серед широких кіл громадськості та конкретних категорій населення просвітницькі матеріали.

Керуючий партнер юридичної компанії «PRIKHODKO&PARTNERS» Андрій Приходько, який є заступником голови Антикорупційного комітету ВГО АУП та головою Рівненського обласного осередку ВГО АУП висловив думку про те, що Ассоціація є необхідним інструментом у всеукраїнських рамках організації діяльності юристів, адвокатів, суддів та науковців.

Поділіться в